Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Karlos Vémola na operaci: S jeho ramenem bych nehrál ani badminton, hrozil se lékař

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
zákrok
V sobotu večer vypukl ve vyprodané pražské O2 areně zápas století mezi Karlosem Terminátorem Vémolou (34) a Attilou Véghem (34). Oba zápasníci si velmi věřili, vyhrát však mohl jen jeden a československou jedničkou se stal Végh, který Vémolu dostal v polovině prvního kola k zemi. Poraženého bijce čekala hned tři dny po zápasu operace ramene, kterou ukázal na svém Instagramu. U snímku ze sálu popsal, proč má chuť a vůli bojovat dál.

Karlos Vémola má za sebou nepochybně nejtěžší prohru celé své kariéry. I to je jeden z důvodů, proč se slavný bijec na sociálních sítích odmlčel a s fanoušky nekomunikoval. Následně na Instagramu ukázal fotku z operačního sálu, na které mu zrovna lékaři provádějí zákrok ramene. Ten ho čekal jen tři dny poté, co se mu dle jeho slov rozplynul sen.

„Trošku jsem se odmlčel potřeboval jsem regenerovat. Je to jako hnusný déjà vu. Před 4 lety jsem prohrál a pár dní na to jsem se probudil na operačním sále a neměl jedinej důvod zápasit dál. Teď ty důvody mám,“ napsal Terminátor k fotce z operačního sálu.

Motivace

Ačkoliv má za sebou Vémola prohru s Attilou Véghem, kterou nesl a nadále nese velmi těžce, rozhodl se i nadále bojovat. Důvodů k tomu má hned několik. „Narodí se mi malinká Lili, které nechci ukázat, že jsem se vzdal. Mám v zádech tisíce fanoušku, kteří ve mě věří, motivují mě a ženou mě vpřed a hlavně jsem mnohem lepší fighter, než to, co jsem mohl předvést v sobotu. Můj letitý sen je možná pryč, ale ta touha přijít si zpět pro všechno, co mi sebral, mě zvedá z nemocničního lůžka,“ popsal zápasník svou motivaci.

Slova lékaře

Na svém Instagramu nechal Vémola promluvit i lékaře, který vykonával operaci jeho ramene. „Karlos měl v sobotu svůj velký den, ten bohužel nedopadl, nicméně dnes už je tady u nás v nemocnici a jdeme mu spravovat rameno. Je to borec, já bych s takovým ramenem, jako má on, nešel hrát ani badminton, natož se bít s Attilou,“ řekl lékař jen chvíli před zákrokem.

Související články

Další články