Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Karlos Vémola po kontroverzním vítězství odtajnil nejbližší plány: Dojde i na svatbu s Lelou?

Karlos bezprostředně po skončení zápasu v náruči své partnerky.
Zdroj: Se svolením Lely Ceterové
+ Dalších 10 fotografií
plány

Karlos Vémola po svém poněkud kontroverzním vítězství v boxerském zápase proti rapperovi Marpovi odhalil, jaké má plány do budoucna. Pokud si myslíte, že si bojovník dopřeje pořádnou porci oddechu, jste na omylu. Vémola prozradil hned na tiskové konferenci po zápase, že nemá v plánu příliš odpočívat. Soustředí se na další souboje a poodhalil, že velké změny ho čekají i v rodině.

Měl to být zápas roku, skončilo to ale opačně. Karlos Vémola sice Otakara Marpa Petřinu porazil technickým KO, z ringu odcházel ale za hlasitého bučení téměř celé O2 areny, odkud zápas sledovali i redaktoři eXtra.cz. Zápas, na který fanoušci nejen boxu, ale snad všech bojových sportů čekali dlouhé čtyři roky. Marpo a Terminátor se konečně střetli v boxerském zápase.

Ačkoliv byl Vémola v ringu aktivnější a snažil se Marpa knockoutovat, Petřinu se mu ani jednou nepodařilo dostat na kolena. Ten sice schytal desítky ran, podařilo se mu ale několik přesných direktů také vrátit. I proto byl sám v šoku a po rozhodčím dokonce v první chvíli, po oznámení ukončení zápasu technickým KO pro Vémolu, vystartoval.

Když emoce ochladly, přišla na tiskové konferenci řada na plány do budoucna. Vítěz duelu Karlos Vémola odhalil, že nemá příliš v plánu odpočívat po náročném boji. "Pauza bude asi taková, že jsem slíbil, že zítra vezmu rodinu s kamarádem Radkem Filipim do restaurace jeho přítelkyně Lucky Bílé dát si pořádný burger, neuvěřitelně obrovský burger. Kousek odtud je moje oblíbená zoologická, tak se zajdu podívat na nějaké lvy a tygry. To bude moje volno," přiblížil bojovník. "Od pondělka mám sparingy, makáme dál až do Německa. Po Německu mám dva dny volna a makáme až do Štvanice," doplnil Karlos. Pak přišel čas na trochu osobnější oznámení.

"Po Štvanici se snad ožením. Ne snad, ožením se tentokrát," řekl Vémola s úsměvem. "Snad jako šampion, pokud udělám dobrý výkon v Německu," doplnil s tím, že pak jej možná teprve čeká delší volno. "Ale teď není čas ztrácet čas," uzavřel kapitolu plánů do budoucna Vémola. Jeho partnerka Lela Ceterová, která svému partnerovi při soubojem s Marpem držel palce přímo v O2 areně a po vítězné bitvě se s ním zvěčnila na svém Instagramu, se tak zřejmě konečně dočká.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy