Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Karlos Terminátor Vémola pro eXtra: Kariéru ukončím v kleci, klidně s jednou rukou

Karlos  Vémola v oblíbeném kousku značky Bernhardt Al Capone.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
kariéra

MMA zápasník Karlos Terminátor Vémola (36) nedávno oznámil, že se kvůli zdravotním komplikacím nezúčastní jako zápasník očekávané bitvy v rámci turnaje Oktagon 30. Pro eXtra.cz prozradil, že je to poprvé za třicet let, kdy dává na rady lékařů a je naprosto odříznutý od trénování. V sázce je dokonce i možný konec kariéry. "Každopádně svou kariéru ukončim v kleci," svěřil se.

MMA bijec Karlos Termínátor Vémola nedávno dostal výsledky rezonance své zraněné ruky, která se nehojí, jak má. S těžkým srdcem tak oznámil, že musí odstoupit z turnaje Oktagon 30. "Vypadá to velice špatně. Na povrchu to vypadalo dobře, ale nehojí se to. Ten ligament (vaz) se prostě nehojí a odumírá," sdělil nedávno oblíbený bijec na svých sociálních sítích.

Pro eXtra.cz prozradil, že se určitě plánuje do klece vrátit, ostatně stejně, jako se vždy vrátil i Terminátor. "Samozřejmě návrat plánuji. Nejen proto, že se mi říká Termínátor, já jím jsem. Ta zranění k tomuto sportu zkrátka patří, bohužel to moje je vážnější a ruka není v takovém stavu, v jakém bych si přál. Uzdravování je ale v procesu, je to taková výměna součástek," prozradil s úsměvem.

Poprvé za třicet let netrénuji

Svěřil se také, že je to poprvé za život, kdy je odříznutý od trénování. "Trénovat nemůžu vůbec, poprvé za třicet let mě tohle zranění naprosto odstavilo od trénování. Je to na hranici toho, zda budu vůbec pokračovat. Musím doktory poslouchat, takže nedělám vůbec nic."

Pro Karlose Vémolu je zápasení nejen kariérou, ale zejména životní vášní. A již nyní ví, jak kariéru jednoho dne ukončí. "Svou kariéru ukončím v kleci, ať už s jednou rukou nebo se dvěma. Rozhodně ji neukončím jen tak."

S Karlosem jsme se setkali na představení nové kolekce Bernhardt, kde prozradil, že styl oblékání fighterů se během posledních let velmi změnil. Čemu dává přednost on sám? "Jak se říká, šaty dělají člověka. Doby, kdy tepláky patřily k životnímu stylu fightera, jsou dávno pryč. Já se cítím dobře v kvalitním saku, konkrétně od značky Bernhadt je jeden z mých nejoblíbenějších kousků oblek Al Capone," dodal Terminátor.

Související články

Další články