Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Karlos Vémola o prohraném zápase: Shodil to na věk a zdravotní stav, Végha nevzdává

Karlos Vémola před zápasem Oktagon 51.
Zdroj: Koláž eXtra/Pavel Dvořák
+ Dalších 20 fotografií
VYJÁDŘENÍ

Karlos Vémola se rozhodl na svých sociálních sítích vyjádřit k pátečnímu prohranému zápasu se Samuelem “Pirátem” Krištofičem. Míní, že jeho prohra a brutální KO od soupeře byly důsledkem věku a horšího zdravotního stavu. Ve videu dává bijec jasně najevo, že se začne připravovat na očekávaný a poslední zápas své kariéry. Velká odveta bude s Attilou Véghem, který nad Vémolou již jednou vyhrál. 

"Asi bych se měl vyjádřit ke včerejšímu zápasu. Nebudu tady říkat, že každá prohra vás posune k vyššímu cíli, protože tomu asi sám nevěřím. Já jsem nahoře byl a mě ta prohra asi nikam neposunula. Ale je třeba si uvědomit, že k mému věku a zdravotnímu stavu, že prostě ten čas nezastavíš. Nechávám mladý kluky, aby mě porazili, co by se kdysi dávno nikdy nestalo," začal vysvětlovat na svém Instagramu bijec Karlos Vémola, který prohru se slovenským zápasníkem a rivalem Samuelem “Pirátem” Krištofičem bere velmi těžce.


Čas běží, věk letí

"Tím nechci upírat výkon Pirátovi, ten se na rozdíl od ostatních zápasu nelekl, ten si dal do hlavy, že mně v prvním kole dá KO, až se mu to povedlo, takže velké gratulace za to, co předvedl," dodal Terminátor, jenž takhle svou kariéru se dvěma prohrami ukončit nechtěl. "Jsem přes třicet let v kómatových sportech a určitě to nechci zakončit dvěma prohrami, protože bohužel si lidé pamatují ne to, co jste dokázali, ale to, jak jste skončili," pokračoval Vémola, který se proto rozhodl co nejdříve začít opět trénovat.

"To znamená, abych ne zítra, ale už dneska se někam zavřel a začal makat na přípravy v červnu, kde budu mít svůj poslední zápas, protože čas běží a věk letí," řekl český bijec, jenž si chce zápasem s Attilou Véghem napravit svou reputaci jednou provždy.

Attila se na zápas těší

Na to konto se k celému zápasu vyjádřil právě i budoucí soupeř Karlose - Attila.Ten zápas nepodceňuje, ovšem jak sám řekl na svém Instagramu, jde si ho užít. "Karlos do té přípravy, kterou bude mít teď se mnou, dá úplně maximum. Všechno, co do teď dal, dá mnohem více, protože ví, že je to jeho konec. Chce ukázat lidem, že na to má, a já ho vůbec nepodceňuji. Jdu si ale s týmem ten zápas užít," vysvětlil oblíbený bijec Végh.

Karlos přichází do O2 areny:


"Držím palce Vémolovi, ať se z toho probere a ať ukáže, jestli na to má anebo nemá. Buď se posadí a bude celý život řešit proč, anebo se postaví a začne na tom pracovat," vzkázal Terminátorovi, který je nyní ze své prohra zdrcený.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy