Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Karlos Vémola má vlastní reality show. Lela se toho odmítla účastnit

Karlos zvládá roli otce na jedničku.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
show

MMA zápasník Karlos Vémola (36) a jeho snoubenka Lela Ceterová (32) patří mezi nejsledovanší páry československého showbyznysu. Soukromím se příliš netají a diváci platformy Voyo budou moci nahlédnout přímo do jejich domácnosti ve Vémolandu, na obrazovky totiž míří nová reality show Víkend u Vémolů. Lela Ceterová redakci eXtra.cz prozradila, jak natáčení probíhalo a proč před kamerami raději prchla.

Zavítejte do Vémolandu, okaté nemovitosti v Měchenicích u Prahy, kterou obývá nejznámější český MMA bojovník Karlos "Terminátor" Vémola s přítelkyní Lelou a dalšími spolubydlícími krokodýly, lvicí, žraloky a dravými rybami.

Moderátor pořadu Lumír Olšovský si navíc pro Terminátora připravil nečekaný doprovod v podobě jeho dvou dětí, které žijí v Anglii. Víkend u Vémolů nabídne unikátní pohled za zavřené dveře známé rodiny. Hvězda MMA v dokumentu odhaluje, jaký má vztah se svými dětmi a jak jako otec zvládá péči o své děti a domácnost, když jeho přítelkyně Lela zrovna není doma.

Na tahle slova lákají tvůrci nové reality show Víkend u Vémolů, která má na Voyo premiéru 7. dubna.

Kvůli náročnému těhotenství se Lela zdržela mimo kamery

Redakce eXtra.cz kontaktovala ohledně vzniku show Lelu Ceterovou, která v době natáčení nosila pod srdcem syna Rockyho. Druhé těhotenství bylo pro snoubenku Vémoly náročné, proto se před kamerami příliš nezdržovala a raději utekla s kamarádkou do lázní.

"Já budu asi jen na začátku. Druhé těhotenství pro mě nebylo jednoduché, často jsem měla nevolnosti a necítila jsem, že bych měla být celý den na kameře. Tak jsem si udělala příjemný víkend s kamarádkou," svěřila se nám Lela se slovy, že v nové reality show bude hlavní tváří Karlos.

"Dohodli jsme se, že to bude spíš táta v akci a nějak tak to i ve finále vypadá. Pro mě by to bylo náročné, byla jsem ráda, že Karlos mé rozhodnutí v klidu akeptoval a pochopil, nijak se to nesnažil změnit."

Víkend u Vémolů nebude pravidelná show, natočilo se pouze pár dílů. Zda bude natáčení nějakým způsobem dál pokračovat, je zatím ve hvězdách. "Natáčelo se to už v létě, ale vychází to až teď. Nevím, jestli bude nějaké pokračování, každopádně měli hezký program a do budoucna třeba ještě něco vznikne," dodala.

Související články

Další články