Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Karlos Vémola má oči navrch hlavy: Přišel o fanoušky i sponzory, šokovalo mě to, přiznal

Karlos Vémola si hodlá udržet pověst neporaženého mistra.
Zdroj: CNN Prima NEWS/Publikováno se souhlasem
+ Dalších 8 fotografií
zrada

Kolem zápasníka Karlose Vémoly bylo v posledních několika měsících pořádně rušno. Na povrch vyplula hned řada kauz, které se týkaly především jeho soukromého života, ale jak se zdá, velký dopad měly i na jeho kariéru. „Určitě mi to sebralo část nejen mých fanoušků, ale i sponzorů,“ rozpovídal se v podcastu fightcast.one bijec. Přiznal, že ho tato skutečnost šokovala. 

Jméno zápasníka Karlose Vémoly bylo v posledních měsících nejčastěji spojováno ne tak s jeho kariérou, jako s kauzami, které postupně vyplouvaly na povrch rychlostí blesku. Aférky se týkaly především jeho osobního života.

Asi téměř každý zaznamenal kauzu s mladičkou pornoherečkou Hanou Džurbanovou alias Rikou Fane. S tou měl Karlos udržovat několikaměsíční poměr v době, kdy se zrovna bral se svou současnou manželkou Lelou. Rika se posléze rozhodla jít s pravdou ven a o všem otevřeně promluvila v médiích - tehdy poskytla exkluzivní rozhovor pro eXtra.cz. Zanedlouho poté byl zápasník viděn v Thajsku s tajemnou blondýnkou, ale do řečí se dostal i kvůli nelegálnímu obchodování s tygry, jak jsme psali.

Kauzy ovlivnily jeho kariéru, odvrátili se od něj sponzoři

Na povrch tak během několika měsíců vyplula hned řada skutečností, které ovlivnily nejen Karlosův osobní život, ale také jeho kariéru. Odvrátila se od něj řada fanoušků, ale jak je zřejmé z podcastu fightcast.one, tak i sponzorů. „Určitě mi to sebralo velkou část fanoušků, některé fanoušky to přidalo Kinclovi. Sebralo mi to i velkou část sponzorů, čemuž jsem se dost divil. Někteří sponzoři kvůli těm kauzám odešli,“ rozpovídal se.

„O to víc mě potěšili ti, kteří zůstali a podrželi mě,“ dodal a vyjmenoval konkrétní jména.

Fakt, že se od něj někteří sponzoři odvrátili, vnímá Karlos nejspíše jako zradu. Nechal se totiž slyšet, že jejich ztrátu bere jako ponaučení do budoucna. „Určitě to bylo velké ponaučení. Já jsem v tomhle dobrohloupej a důvěřuju lidem, ale měl bych asi víc důvěřovat mojí manželce. Ta mě na některé lidi upozorňovala od začátku. Říkala mi, že ti lidi nejsou úplně normální,“ uzavřel.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy