Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Karlos Vémola má jasno: Na zápas Separa se Spiritem bych nevsadil ani korunu

O hlavní zápas večera se postarají ikony rapové scény, Separ s Majkem Spiritem. Utkají se v boxu a Karlos Vémola hlásí: "Na ten zápas bych si nevsadil ani korunu, jsou si rovní."
Zdroj: foto eXtra.cz/Martin Procházka
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Zápas

Karlos "Terminátor" Vémola zhodnotil nadcházející galavečer Fight Night Challenge, který nejen fanouškům bojových sportů nabídne velmi zajímavou podívanou! Proti sobě se postaví mnoho známých tváří a o hlavní zápas večera se postarají dvě ikony rapové scény, Majk Spirit se Separem. “Na ten zápas bych nevsadil ani korunu, nevěděl bych na koho,” prozradil Karlos v rozhovoru pro eXtra.cz 

Pomalu, ale jistě se blíží galavečer organizace Fight Night Challenge 2, který nabízí zápasy populárních osobností v bojových sportech.

Druhý turnaj se koná začátkem června a opět ho odstartuje Karlos Vémola. Známý zápasník se v roli moderátora objevil i na tiskové konferenci k blížícímu se večeru.
Ten nabízí velmi zajímavou “Fight card.” Proti sobě se postaví například dvě rapové ikony Separ vs Majk Spirit, odvetu si střihne Attila Végh s Emanuelem Newtonem a v ringu se opět objeví třeba i Rytmus.

Jak zápasovou kartu a celý blížící se turnaj hodnotí právě Karlos Vémola? Řekl to v rozhovoru pro eXtra.cz.

“Tahle karta je velice zajímavě poskládaná, každý fanoušek si přijde na svý. Tohle budou sledovat různý sféry lidí, kteří mají rádi tu muziku, co kluci dělají. Pak lidi, kteří mají rádi sport, tak se budou dívat na dobrý sportovní výkony, které očekávám například od Attily Végha s Newtonem a spousty dalších. Je tam hodně dobrých postojových zápasů, kvalitní zápas bude určitě Čapo, Krištofič nebo Kareš s Cvernou, těch kvalitních zápasů tam bude určitě spousta,” shrnul.

“A pak těch zajímavých pro ty fanoušky, jako je třeba Rytmus, Separ nebo Spirit, tam budou taky. O to víc si myslím, že to je záživný," dodal.

Separ vs Majk Spirit

Právě Majk Spirit se Separem se utkají v boxerském duelu. Postarají se o hlavní zápas večera.
“Oba ti rappeři mají stejný čas na přípravu, oba si procházejí tím samým, jsou rovnocenní soupeři. Není to zpěvák proti fighterovi, to je na tom to krásný. Uvidíme, kdo tomu dokáže objevovat víc, kdo se připraví víc. Oni si zkusí to, čím my si procházíme dnes a denně, to se mi na tom líbí," vyjádřil se Karlos.

Sám si netroufne říct, jak tento duel dopadne.

“U nich fakt člověk neví, právě proto se na to těším. Docela by mě zajímalo, podle čeho sázkové kanceláře budou dělat kurz, jestli podle toho, jak oba mluví, oni mluví podobně. Nebo podle toho, jak trénují. Oni jsou kamarádi, oni jsou v pohodě,” promluvil k oběma s tím, že mezi s sebou nemají žádné rozepře a do zápasu vstoupí jako dva kamarádi.

Vémola: Na Separa se Spiritem bych nevsadil ani korunu

“Já bych na to nevsadil ani korunu, protože bych nevěděl na koho," směje se Karlos.

"Já se opravdu jen těším na ten zápas a jaký to bude výkon. Jak oni sami říkají, oni si nechtějí udělat ostudu mezi těma fighterama, to je mi u nich velmi sympatický, jak ten sport zvedají. Já jim fandím a děkuju za to, co pro ten sport dělají, a moc se na ten zápas těším, ale nedovoluju si tady predikovat," řekl na závěr. Podle něj jsou oba rappeři vyrovnaní a mají stejné šance na výhru.

Druhý galavečer Fight Night Challenge se uskuteční již 3.6. 2022 v NTC aréně v Bratislavě.Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy