Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Karlos Vémola je zapomenutý: Legendou MMA je už nyní Jiří Denisa Procházka

Karlos Vémola je zapomenutý: Legendou MMA je už nyní Jiří Denisa Procházka
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 17 fotografií
MMA
Český bojovník MMA Jiří Denisa Procházka (27) se v nedělních ranních hodinách utkal s Volkanem Oezdemirem (30) v rámci prestižního turnaje UFC 251. První kolo Procházka sice projel, ale ve druhém svému soupeři zasadil tvrdý knokaut a zvítězil. Švýcarský favorit šel k zemi a fanoušci tohoto bojového sportu Procházku oslavují jako legendu a tvrdí, že Karlos Vémola (35) je passé. Zápas okomentoval také jeden z nejlepších českých MMA zápasníků Patrik Kincl, který chválou nešetřil.

V nedělních ranních hodinách proběhl souboj MMA zápasníků Jiřího Denisy Procházky a Švýcara Volkana Oezdemira, na který čekaly tisíce českých fanoušků. Procházka v souboji zazářil, ačkoliv mu zprvu nebyly dávány velké šance. Stál totiž proti ostřílenému favoritovi.

"Volkan bude nepříjemný soupeř, víme to. V týmu je ale vše naladěno, jdeme zvítězit," řekl exkluzivně pro eXtra.cz Procházkův trenér Martin Karaivanov. První kolo hrálo ve prospěch favorizovaného Švýcara, který Procházku zasáhl nepříjemnou pravačkou a v jednu chvíli to už vypadalo, že půjde k zemi.

Procházka se ale udržel na nohou a pokračoval dál. Ve druhém kole ovšem Procházka doslova zazářil. Český bojovník nejprve Oezdemira rozhodil výborným kopem na hlavu a následovala naprosto ukázková kombinace levého a pravého háku, přičemž po tom posledním šel Volkan k zemi.

Největší zápas českého MMA

"Nepřeháním, když napíšu, že tohle byl největší zápas českého MMA. A zároveň dodávám zatím," napsal na sociální sítě jeden z nejlepších českých MMA zápasníků Patrik Kincl. A fanoušci MMA mají jasno.

"Řeknu to nahlas. Karlos Vémola už dávno není nejlepší Čech. Velká gratulace, Jiří," zní nadšené ohlasy lidí. "Kdo je Karlos?" dělali si srandu další.

Karlos Terminátor Vémola se do prestižní organizace Ultimate Fighting Championship (UFC) dostal jako první Čech, smlouvu podepsal v dubnu 2010. Naposledy na sebe strhl pozornost fanoušků v listopadu 2019 Zápasem století, kdy poměřil ve vyprodané O2 areně v Praze své síly se slovenským zápasníkem Attilou Véghem. Végh ho ovšem vyřídil už v prvním kole...

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy