Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Karlos Vémola je vyboxovaná guma, zuří diváci: Nakrkl je odpudivými výroky o synovi

Karlos Vémola je vyboxovaná guma, zuří diváci: Nakrkl je odpudivými výroky o synovi
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Karlos Vémola
Známý český zápasník MMA Karlos Vémola (34) byl hostem show 7 pádů Honzy Dědka. Pronesl tam několik větiček, které rozdělily diváky na dva tábory. Někteří Vémolu silně kritizují, u jiných zase našel zastání.

Karlos Vémola, přezdívaný Terminátor, se rozpovídal v zábavním pořadu televize Prima 7 pádů Honzy Dědka Řeč přišla i na Karlosova syna a matku jeho dítěte. Během mžiku je stihl oba shodit a zostudit. Tím ovšem nakrkl velké množství diváků. Na druhou stranu se v komentářích našla hrstka těch, kteří se ho zastali.

Výroky Vémoly

"Můj kluk je trošku měkkej, bude z něho spíš takovej baleťák," zaznělo z Vémolových úst. "Je mu devět. Já ale říkám, že mu je šest, protože je, chudák, pomalejší. On to má po mámě," řekl Karlos. Co na to asi říká jeho devítiletý syn?

"Dal jsem ho na ragby, to na něj bylo moc drsný," popisoval. Tím ovšem Vémolova promluva zdaleka neskončila. V ostrých slovech pokračoval. "Buď si šampionem, v čem chceš," říkal prý Vémola synovi. "Ty jsi takovej měkkej, baleťák. Hlavně nebuď teplej nebo to z tebe vymlátím," smál se Vémola, ačkoli to ve skutečnosti k smíchu vůbec nebylo.

Chudák syn, volají diváci

Velké většině diváků se samozřejmě slova vzešlá z Vémolových úst vůbec nelíbí. Na sociálních sítích se Karlosovi podařilo vyvolat doslova bouřlivou vlnu kritizujících komentářů. "Asi si nevšiml, že nežijeme v minulém století. Já měla za to, že dnes už i průměrný idiot ví, že vymlácení na tohle nefunguje," komentovala jedna z divaček.

"Chudák syn. Jak na něj tyhle idiotské kecy musí působit? Z toho je mi zle. Ten člověk musí být hodně zamindrákovaný, aby se takhle choval," napsala další divačka. "A i kdyby byl baleťák, furt je to lepší, než mlátit do někoho v kleci. Shazovat syna svědčí o tvojí inteligenci, krasomile," vzkázala Vémolovi divačka.

"Jedna velká vyboxovaná guma, no. Ten z huby nemůže vymámit nic normálního," reagovala jiná divačka. "Mít ho za otce, tak chodím kanálem. Takhle mluvit o synovi, no velká inteligence."

Komentující se pustili i do Lely Ceterové. "Tak hlavně, že on prcá kus plastu, co se už málem podobá chlapovi," píše se v komentářích.

Hrstka oddaných

Samozřejmě se v komentářích našli i tací, kteří si s Vémolovými výroky notují. "Taky malému budu vštěpovat, že prdel je jednosměrná," napsal jeden z diváků. "Konečně od něj něco rozumného," píše dále v reakcích.

"Když vidí ten dnešní svět lidských sraček, tak asi se něčeho děsí, jako každý rodič. On vyrůstal v jiném světě a od toho se pak taky odvíjí názory a výchova."

A co si o Vémolových slovech myslíte vy? Souhlasíte s ním nebo si také myslíte, že to bylo přes čáru? Dejte nám vědět do komentářů.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy