Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Karlos Vémola dostál slovu a Mikuláškovi téměř utrhl hlavu: Baba Jaga schytává od lidí nálož kritiky

Karlos Vémola dostál slovu a Mikuláškovi téměř utrhl hlavu: Baba Jaga schytává od lidí nálož kritiky
Zdroj: Karlos Vémola archiv
+ Další 2 fotografie
MMA
MMA bijec Karlos Vémola (35) dostál svému slovu a včera v nejsledovanějším zápase turnaje Oktagon 19 s přehledem rozdrtil svého soupeře Václava Mikuláška. Celý zápas trval neuvěřitelně krátkých 122 sekund a Mikulášek, přezdívaný Baba Jaga, si prakticky vůbec neškrtl. Vémola strhl Mikuláška na zem již po deseti sekundách a poté si jen připravoval pozici na drsné zakončení. Mikulášek to nyní na sociálních sítích od lidí schytává.

"Musíte mi začít dávat opravdový fightery," křičel ještě v Oktagonu Karlos Vémola, který s naprostým přehledem včera rozdrtil svého bohumínského soupeře Václava Mikuláška

"Baba Jaga měl před zápasem plnou pusu keců a Karlos ho poslal k zemi už po pár vteřinách," smějí se Mikuláškovi lidé na sociálních sítích s tím, že mu Karlos téměř v prvním kolem utrhl hlavu.

"A co jste jako čekali? Čekali jste snad něco jiného," užíval si Karlos své vítězství. "Pro moji dceru Lilinku je toto vítězství, kterou poprvé hned po zápase vidět nemůžu, má ale brzo narozeniny a tento zápas byl pro ni," vzkázal Terminátor po zápase.

Takhle rychlý konec zápasu snad nečekal ani poražený Mikulášek. "Nebudu se vymlouvat. Je mi jedno, jak to dopadlo. Výhra potěší, prohra naučí. Chtěl bych vidět polovinu hejtrů, jak by se sem dostali," řekl podle serveru isport.cz Mikulášek.

Lidé jsou ale v tomhle ohledu na sociálních sítích nekompromisní. "Chtěl ses jen přiživit na Karlosově jméně. Od začátku bylo jasné, že na něj nemáš. Lvi žerou první a ty jsi byl jen předkrm," neodpustí si někteří škarohlídi na sociálních sítích.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy