Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Karlos Vémola chce pro rodinu větší dům: Milenkami prolezlý Vémoland je mu malý

+ Dalších 8 fotografií

Zdá se, že Vémoland je pro Karlose Vémolu (37) a Lelu Ceterovou (33) již malý, jak zveřejnil Terminátor na svém Instagramu. Pár se zřejmě bude brzy stěhovat z domu hříchů, kam si MMA bijec vodil své milenky včetně Riky Fane nebo Zdeňky Lulu Černé. Nová nemovitost by měla být daleko větší, aby se tam pohodlně pohybovala nejen rodina, ale i Karlosova zoologická zahrada. Fanoušci se ptají, zda náhodou nejde o další odpustek.

Karlos Vémola neztrácí čas, po prasknutí další nevěry, kterou odhalila redakce eXtra.cz a se kterou se nám později svěřila sama Rika Fane, oznámil, že je jemu a jeho manželce Lele Ceterové Vémoland již malý, proto se rozhodli o pořízení si daleko větší vily. Zda to pár vnímá jako blýskání na lepší časy a nový začátek, je otázkou. Stejně tak zůstává otázkou, jak dlouho vydrží jejich domov neposkvrněný návštěvou Terminátorových milenek. 

Hříšný Vémoland je Karlosovi malý

"Tak jsem klukům zase vykládal, jak už nám to naše bydlení začíná být trochu malý. Poslali katalog jejich domů, tak už koukáme a vybíráme, co by se nám líbilo. No něco hodně velkýho, pro nás, děti i zvířata. Naštěstí dělají vedle typových domů i individuály. No, není to v současnosti jednoduchý začít stavět. Tady se mi líbí, že vám jednotlivé díly domů přivezou na pozemek a do pár dnů je složí dohromady a dům je na světě. Navíc tohle bydlení směrem k přírodě se mi začíná fakt víc a víc líbit," oznámil Karlos Vémola na svém Instagramu.

"Už nový dům jo? Výčitky musí být veliké. Já to tipovala na Cartiera, Dubai a sto růží. A tady se řeší barák. Sakra, to bylo asi fakt velký," vzkazují Vémolovi fanoušci pod snímek. "A máme tady další odpustek. Jen abyste tam nebydlel sám se zvířaty," píší další.

Karlos Vémola nepatří mezi osobnosti, které by se soukromím či bydlením tajily. Jeho Vémoland je jednou z nejznámějších nemovitostí celebrit v Česku, a to hned z mnoha důvodů.

Podívají se milenky i do Vémolandu 2?

Když se řekne Vémoland, tak se lidem hned vybaví i domácí zoologická zahrada, kterou si Karlos pořídil. Doma má dva lvy, krokodýly, mývala, klokana nebo želvu. Vémoland také sluje nepříliš slavnou pověstí, a to kvůli faktu, že si tam Terminátor vodil své milenky, což redakci eXtra.cz potvrdila fitness trenérka Zdeňka Lulu Černá nebo pornoherečka Rika Fane.

"Pozval do Prahy na zápas na Štvanici loni v létě, kde byla i těhotná Lela. A tak to začalo. Potom jsme se začali scházet po dobu, co jsem byla v Česku," popsala tehdy Zdeňka pro Blesk. "Věděla jsem, že má přítelkyni, ale zrovna jsem byla nezadaná, a tak jsem to brala jako dobrodružství. Nijak mi to nevadilo." To, že byla Lulu skutečně ve Vémolandu, dokázala i snímkem, který si pořídila v koupelně.

Karlosova nejaktuálnější exmilenka Rika Fane se podívala nejen do Vémolandu, ale také do bytu v centru Prahy, zřejmě v době, když byla Lela Ceterová doma. "Co ti je? Já jsem ti říkal: tam naproti Moonu, jak mám ten byt, já jsem ti říkal, že… stihneme to dvouminutové rande," stojí v jedné z intimních zpráv, které Vémola své Rice intenzivně posílal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy