Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Karlos Vémola chce odvetu, ale má smůlu: Attila Végh mu přes eXtra poslal jasný vzkaz

Karlos Vémola chce odvetu, ale má smůlu: Attila Végh mu přes eXtra poslal jasný vzkaz
Zdroj: se svolením Oktagon MMA
Předchozí Další
+ Dalších 28 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Skončila pohádka o lvech, kteří žerou první... Tak se dá pohlížet na zápas českého MMA bijce Karlose Vémoly (34) a slovenského ničitele snů Attily Végha (34). Skromnější z nich zvítězil drtivým knockoutem v prvním kole. Šlo o zápas, kterému v rámci Oktagon 15 v pražské O2 ateně přihlíželo 20 tisíc diváků. Vémolu krátce po začátku prvního kola srazilo k zemi svalnaté monstrum a ukončilo mu roky budovanou pohádku. Teď Attila poskytl exkluzivní rozhovor eXtra.cz, v němž vyslal Vémolovi jasný vzkaz: Teď jsem tady, Karlosi, šéf já...

Jedna přesná rána ukončila čtyři sladké roky, za kterými bylo jedenáct výher v řadě. A nejen to, také pohádku o návratu do nejprestižnější asociace na světe UFC. O tom Karlos Vémola dlouhé roky snil. Teď přišel konec. "Chtěl bych odvetu," nechal se Vémola po prohraném duelu slyšet. Odpovědi se mu ale zatím nedostalo. "Já rozhodnu, jestli bude odveta. Teď jsem tady šéf já," řekl exkluzivně pro eXtra.cz šampion Végh.

Jaké emoce vás ovládly poté, co jste Karlose Vémolu poslal k zemi a byl znám výsledek vašeho vzájemného duelu?

Bylo to úžasné. Byl jsem nadšený a ukázala se ta tvrdá dřina, kterou jsem si prošel. Ukázala se má skromnost. Nevyjadřoval jsem se nějakými trashtalky, stále opakuji, jsem frajer, kde mám být frajer a to se v kleci ukázalo.

Když jste šel do klece, působil jste na lidi jako zvíře, které si jde pro potravu... Měl jste před zápasem nějakou stravu jako třeba tatarský biftek?

Ne (směje se)... Dal jsem si hodně vody, rýži, lehčí jídlo, trochu cukru. Standardní stravu, kterou mám před každým zápasem. A cítil jsem se skvěle.

Karlosovi jste vzal sen, který roky snil - návrat do UFC...

Ano. Vůbec mě to nemrzí. Šel jsem tam, abych vyhrál. A do zápasu jsem dal všechno. Jeho smůla, že se nedostane do UFC, zkrátil jsem mu jeho sny. Bylo by to i obráceně, kdybych prohrál, přišel bych o své sny... To k tomu sportu patří, že jeden musí zvítězit a druhý prohrát.

Lidi se teď s Karlose dělají na internetu srandu, že prohrál.

To mi vadí, neuznávám to a k tomu sportu to nepatří. Mrzí mě, že si z něj dělají srandu. Respektuji ho jako člověka i jako zápasníka. A je dobré si uvědomit, že bez něj by to nebylo takhle vyhajpované. Ke Karlosovi mám úctu, respekt a pokoru a držím mu palce, aby po operaci ramene byl zdravotně v pořádku.

Karlos si přeje odvedu. Umožníte mu ji?

Karlos může chtít odvetu, ale v tuhle chvíli jsem tu šéf já a co budu chtít já, tak to bude... Já ho už nepotřebuji, potřebuje on mě. Takže zatím nad tím nepřemýšlím. Do budoucna neříkám ani ano, ani ne. Ale nechme to budoucnosti.

Co řekl Attila o českých fanoušcích? A jaká byla první slova jeho manželky? Kde v tu chvíli při jeho zápase byla? Druhou část rozhovoru najdete ZDE

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy