Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Karlos Vémola čelí sžíravé kritice kvůli novému kšeftu: Jsi jenom šašek, vrtí hlavou lidé

Karlos Vémola nabízí lidem prohlídku jeho domácí Zoo.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 6 fotografií
kritika
Karlos "Termintor" Vémola (35) je svým kontroverznějším způsobem života už pověstný. MMA bojovník se už dlouhá léta chlubí svou sbírkou exotických zvířat, která chová doma. Nyní umožňuje svým příznivcům svou malou zoo navštívit za poplatek deset tisíc korun. Tuhle částku většina jeho příznivců jen tak z peněženky vytáhnout nemůže, a tak jej začali kritizovat, i když jde část výdělku na dobrou věc.

MMA zápasník Karlos Vémola čelí velké kritice. Po vítězství nad Václavem Mikuláškem, kterému před nedávnem v zápase Oktagon 19 skoro urval hlavu, se Karlos těšil z velkého obdivu a podpory fanoušků.

Nyní se ale karty otočily a nový byznys Karlose Vémoly je nenechává chladnými. Na svých sociálních sítích totiž Terminátor zveřejnil příspěvek, který komukoliv, kdo si zaplatí, umožní navštívit jeho sbírku exotických zvířat u něj doma. Mezi jeho nejnovější domácí přírůstky patří lvice Elsa, kterou údajně někdo vyhodil v krabici od bot, dále má doma žraloky nebo krokodýly . "Nejenom pes, ale také lev může být nejlepším přítelem člověka. Pokud máte zájem o návštěvu Vémolandu a současně tak podpořit Zoo Plasy, neváhejte mě kontaktovat. Cena je 10 000," napsal Vémola.

Ani skutečnost, že jde část výdělku pro dobrou věc, ale jeho sledující neodradila od negativních komentářů. "Deset tisíc? Haha, tak to je dobrej šašek," napsal jeden sledující. "Raději kdybys toho lva vrátil do přírody, kde patří, jak jsi to i sliboval. Ale to je u tebe normální, jenom žvaníš," dodal další.

Mezi fanoušky se ale našlo i mnoho zastánců, kterým dokonce připadá, že je deset tisíc málo. "Deset tisíc je podle mě úplně normální cena za pokecání se Šampionem a soukromou prohlídku vzácných zvířátek, lidi berte to reálně," zaznělo v komentářích.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy