Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Karlos Vémola čelí sérii zranění: Prozradil, jak to bude s turnajem na Štvanici

Karlos Vémola musel kvůli zranění zápas na pražské Štvanici zrušit.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu
oktagon

MMA zápasník Karlos Vémola (36) svůj titul do 84 kilogramů, o který měl zabojovat 24. července na turnaji Oktagon 26 na pražské Štvanici, prozatím zpět nezíská. Účast musel kvůli sérii zranění zrušit. 


MMA bijec Karlos Vémola na konci března ztratil kvůli nenavážení na zápas s Milanem Ďatelinkou svůj titulový pás. O opasek měl šanci opět zabojovat s Polákem Marcinem Maruszczkem na "nejkrásnějším turnaji roku" alias pražské Štvanici, který se bude konat příští sobotu, kvůli sérii zranění ale nakonec nenastoupí.

Karlos Vémola na Štvanici nenastoupí

"Karlos Vémola musí odstoupit ze zápasu na Štvanici. Po sérii několika zranění není nakonec kvůli utrženému tricepsu i přes veškerou snahu schopen nastoupit k titulovému duelu," uvedli organizátoři soutěže na sociálních sítích Oktagonu. Dále také oznámili, že mají kvůli důležitosti zápasu pro fanoušky připravené náhradní řešení, které oznámí ještě během dne.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy