Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Karlos Vémola a Lela Ceterová po rozchodu: Mohlo k němu dojít už před několika týdny

Karlos Vémola a Lela Ceterová po rozchodu: Mohlo k němu dojít už před několika týdny
Zdroj: archiv Karlos Vémola
+ Dalších 30 fotografií
spekulace
MMA zápasník Karlos Vémola (35) a Lela Ceterová (30) se rozhodli jít každý svou cestou a přišel rozchod. Není to ale tak dávno, kdy byla redakce eXtra.cz v kontaktu právě s Lelou, která nám nechtěla prozradit nic o možném rozchodu s bijcem zvaným "Terminátor". A už v té době nám prozradila, že je na Slovensku. Možná k rozchodu došlo ještě dřív...

Lela Ceterová redakci eXtra.cz už v polovině srpna prozradila, že odcestovala do rodného Slovenska s osmiměsíční dcerkou Lili, kterou má s Karlosem Vémolou Už v té době se Ceterová zdráhala odpovědět nám přímo na otázku, zda jim to ve vztahu klape či nikoliv.

Na Slovensku je Lela už týdny

"Konečně jsem se po devíti měsících dostala na Slovensko. Jsem tu i s dcerou. Malá tu ještě nebyla. Jsem šťastná, že konečně můžu být se svou rodinou. Užívám si to tu a rodiče si užívají malé Lili. Jsem tu už dva týdny," svěřila se Lela. Mezi ní a Karlosem to skřípalo už několik týdnů, je tedy možné, že už v té době spolu nebyli, což si myslelo mnoho lidí, a proto odjela na Slovensko.

"On se připravuje na zápas. Má úplně jiné starosti teď. Teď máme každý svoje starosti a řešíme, co máme. Všechno je úplně v normálu. Mám tu spoustu pracovních věcí. Vyrostla jsem tu, tak Lilince můžu také ukázat místa, která mám ráda," vysvětlila Lela, když jsme se ptali na to, zda spolu stále jsou. "Kdyby něco, tak bychom se asi oba dva nějakým způsobem k něčemu vyjádřili," podotkla Ceterová.

Odbíhání od tématu

Zda spolu jsou nebo nejsou, nám nikdy nepotvrdila a ani nevyvrátila. Od otázky se snažila vždy odběhnout a už se k ní nevracet Vypadá to, že rozchod tak nepřišel zčistajasna, ale že k němu došlo už před několika týdny. Ceterová je dávno na Slovensku a Vémola si neodpustil pichlavou poznámku o tom, aby se vrátila do života luxusu, který měla dřív, než jej poznala.

Okolo páru začalo být živo poté, co Lela na svého partnera veřejně vystartovala s výčitkou, že jí je nevěrný. Později její komentář u Terminátorova příspěvku zmizel a bojovník se snažil problém legračně hodit na novináře. To mu však nevěřili ani jeho fanoušci.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy