Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Karlos Vémola a Lela Ceterová coby nejšťastnější rodina pod sluncem: Co je za tím

Zdroj: Carlos Vémola/instagram
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Úsměvy a přetvářka? Karlos Vémola (35) si nedá pokoj... Chová se, jako by se nic nestalo a podle jeho slov mohou za všechno novináři. Jeho sledující na Instagramu na to mají jiný názor a vulgarismy tedy nešetří!

Je to jen přetvářka nebo je v této rodině vše v pořádku? Z fotografií, které Vémola přidává na Instagram, je cítit pohodová rodinná atmosféra a všichni se tváří, jako by se nic nestalo. A fanoušci se hned ozvali! Padla i otázka, zda to tento pár neudělal schválně, aby zvýšil svou popularitu... "A nebyla to náhodou komedie, abyste je více sledovali?" zněl jeden z komentářů.

Úsměvy na sociálních sítích

Pod láskyplnou fotografií na Instagramu, kterou Vémola přidal, napsal: "Rodina je nejvíc. Miluju holky nejvíc na světě a nenecháme si to bulvárem zkazit."

No jo, v tomhle případě platí: Když nechceš přiznat chybu, hoď to na někoho jiného, nejlépe na novináře. Ale o komentáři, jenž napsala Lela před pár dny pod jeho fotografii, se už nezmíní. Tak uvidíme, jak se tato fraška vyvine. Snad konečně přiznají, jak to mezi sebou doopravdy mají.

Související články

Další články