Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Karlos Vémola a Lela Ceterová coby nejšťastnější rodina pod sluncem: Co je za tím

Karlos Vémola a Lela Ceterová coby nejšťastnější rodina pod sluncem: Co je za tím
Zdroj: Carlos Vémola/instagram
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Úsměvy a přetvářka? Karlos Vémola (35) si nedá pokoj... Chová se, jako by se nic nestalo a podle jeho slov mohou za všechno novináři. Jeho sledující na Instagramu na to mají jiný názor a vulgarismy tedy nešetří!

Je to jen přetvářka nebo je v této rodině vše v pořádku? Z fotografií, které Vémola přidává na Instagram, je cítit pohodová rodinná atmosféra a všichni se tváří, jako by se nic nestalo. A fanoušci se hned ozvali! Padla i otázka, zda to tento pár neudělal schválně, aby zvýšil svou popularitu... "A nebyla to náhodou komedie, abyste je více sledovali?" zněl jeden z komentářů.

Úsměvy na sociálních sítích

Pod láskyplnou fotografií na Instagramu, kterou Vémola přidal, napsal: "Rodina je nejvíc. Miluju holky nejvíc na světě a nenecháme si to bulvárem zkazit."

No jo, v tomhle případě platí: Když nechceš přiznat chybu, hoď to na někoho jiného, nejlépe na novináře. Ale o komentáři, jenž napsala Lela před pár dny pod jeho fotografii, se už nezmíní. Tak uvidíme, jak se tato fraška vyvine. Snad konečně přiznají, jak to mezi sebou doopravdy mají.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy