Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Karlos Vémola a jeho zoo: Z lvice Elsy je obr, kterému stále chutná

Karlos Vémola ukázal lvici Elsu: Tyto zvířata doma chová
Zdroj: Se svolením K. Vémoly / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
galerie

MMA zápasník Karlos Vémola (36) se pochlubil svou rostoucí šelmou, lvicí Elsou, která už dávno nepřipomíná roztomilé koťátko, jež bylo odloženo v malé krabici. Karlosovi fanoušci jsou v šoku nejen z její obří velikosti, ale někteří také upozorňují, ať si na ni dává Vémola pozor. V galerii si můžete prohlédnout, jakou další zvěř ještě doma chová. 

"Ptáte se, jak se má Elsa. Má se výborně, roste a pořád jí chutná," uvedl MMA bijec Karlos Vémola ke snímku se svou lvicí Elsou, která vyrostla do mohutných rozměrů. Dříve ji krmil z láhve na klíně jako malé koťátko, což je dnes již dávno minulostí.

Netrvalo dlouho a sledující zahrnuli příspěvek obdivem. "Najednou vypadáš strašně malý, Karlosi," píší. Někteří však také upozorňují, ať si dává na šelmu pozor. "Nebojíte se někdy? Já vím, zná vás od mala, ale přece jen je to pořád divoká šelma. Je krásná, ale asi bych měla velký respekt," uvádí i s dodatkem, zda se nebojí o bezpečí dcery. "Ta je obrovská. Nebojíte se o dceru, aby ji nenapadla?"

Veverky, kozy i klokan

Karlos je i díky své sbírce nejen exotických zvířat už známý a není ani žádná náhoda, že se jeho domovu říká Vémoland. Ve svém obydlí chová také krokodýly, želvu, kozu, žraloky, klokana, veverky, mývala, ale i běžného psa.

V galerii se podívejte, jakou ZOO má Karlos se svou snoubenkou Lelou Ceterovou doma.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy