Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Karlos Vémola a jeho ponižování rodiny: Co za hrůzy čeká Lelu Ceterovou po rozchodu

Přítelkyni Karlose Vémoly nechutně zneužili.
Zdroj: archiv L. Ceterové, archiv eXtra.cz
+ Dalších 15 fotografií
VYCHOVÁNÍ
Rozchod ostře sledovaného páru, zápasníka Karlose Vémoly (35) a Lely Ceterové (30), asi příliš lidí nepřekvapil, přece jen se k němu schylovalo již delší dobu. Na co se nyní slovenská expřítelkyně sportovce s prořízlými ústy musí připravit? Nemusí to být vůbec pěkné.

Začalo to údajnou nevěrou

Lela Ceterová i Karlos Vémola vydali prohlášení, v nichž tvrdí, jak se budou snažit být hlavně skvělými rodiči. Mohlo by to tedy působit jako poklidný rozchod, ale už události předchozích měsíců, v nichž Lela nejdřív na Instagram bývalého přítele napsala, že jí je nevěrný, a její nedávné přípravy na ukončení vztahu na Slovensku naznačují, že to nebude úplně procházka růžovým sadem.

Že Karlos vůbec nemá úctu k matkám svých dětí, ukázal, když nedávno v talkshow nevybíravě urážel svého malého syna.

Karlos Vémola ponižoval

„Můj kluk, ten je spíš měkkej, to bude spíš takovej baleťák,“ uvedl Vémola v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. „Tomu je devět, já teda říkám, že mu je šest. On je, chudák, pomalejší, má to po mámě,“ nestyděl se prohlásit s dovětkem, že pokud by zjistil, že je na kluky, vymlátí to z něj.

Když jsme před časem Lele naznačili, že něco podobného po případném rozchodu čeká i ji, preventivně se naježila. „To by si mohl zkusit,“ zahrozila.

Lela Ceterová se musí připravit na vše

První výkop ze strany Terminátora už přišel. To když Ceterová uveřejnila status, že už před ním měla na Slovensku skvělý život, čemuž se svou rýpavou poznámkou vysmál. „Tak by ses k tomu skvělému životu měla vrátit, Lelo. Je vidět, že každý máme jiné životní cíle, tak nemá cenu si v nich vzájemně bránit, ale jít si za nimi každý zvlášť,“ napsal jí.

Uvidíme, jestli časem přitvrdí, nebo se bude ke své bývalé partnerce chovat s respektem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy