Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Karlos Vémola a jeho 11. výhra v řadě: Od fanoušků se však dočkal pískotu

Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
MMA
Včera se konala akce Oktagon 13 a v hlavním zápase se utkal Karlos "Terminátor" Vémola (34) proti Frankensteinovi. Vémola slavil úspěch, protože to pro něj byla 11. výhra v řadě.

Dlouho očekávaná událost Oktagon 13 je za námi. Galavečer se odehrával pod širým nebem na pražské Štvanici. Fanoušci bojového sportu MMA si to jistě skvěle užili. Probíhalo tam několik zápasů a v tom hlavním se utkal český bijec "Karlos "Terminátor Vémola. Bojoval proti Brazilci Henriquemu „Frankensteinovi“ da Silvovi, který ho k zápasu vyzval.

Jak fanouškům Vémola slíbil, tak se taky stalo. Zvítězil a je to pro něho již 11. výhra v řadě. Od roku 2016 je neporažený. Od začátku zápasu Karlos jasně dominoval. Už v prvním kole se mu podařilo dostat Silvu na zem, což se opakovalo i v dalších kolech. Vémola způsobil soupeři tržnou ránu pod obočím. Zápas ale před limitem ukončit nedokázal. "Fanoušci ve třetím kole pískali. Určitě na mě, protože jsem neukončil zápas, jak jsem řekl. To ale nešlo, byl na to připravený. A ukončit někoho, kdo se jenom brání, je strašně těžký," sděloval Vémola po zápase.

Vémolu ještě letos čeká tzv. zápas století. Jedná se o zápas se slovenským bijcem Attilou Véghem, který se uskuteční na akci Oktagon 15. Galavečer proběhne v O2 areně v Praze, a to dne 9. listopadu.

Související články

Další články