Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Karlos Vémola je v životní formě: Budeš mě v té kleci muset zabít, vzkazuje soupeři

"Budeš mě v té kleci muset zabít," vzkázal Karlos soupeři.
Zdroj: Archiv Karlos Vémola
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
válka
MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola svede již zítra v Oktagonu 20 boj o titul šampiona. Cesta a příprava na titulový zápas nebyly ani zdaleka jednoduché. Karlos musel narychlo shodit několik přebytečných kil, a to za pomoci horké vany se solí a nekonečného pocení. Tohle "mučení" je ale pro profesionály, jako je Karlos, již známý termín, a tak se do něj jako už několikrát vrhl na sto procent. Dřina se vyplatila a válka může začít.

MMA zápasník Karlos Vémola se již zítra utká v Oktagonu 20 o titul šampiona a o pás střední váhy s Alexem Lohorém, se kterým si dnes na oficiálním předzápasovém vážení vyměnil slušnou řádku ostrých slov. "Budeš mě v té kleci muset zabít, abys mi ten pás sebral," neváhal říct Vémola.

"Zapomněl jsi moje jméno? Já v kleci zabíjím lidi a přesně to zítra udělám. Ten pás bude můj. Zítra uvidíš," odpověděl mu jeho protivník Alex Lohoré.

Fanoušci Oktagonu se tedy jistě mohou těšit na pořádnou válku a boj na život a na smrt.

Mučící shazování kil

Karlos Vémola je ve svém oboru už profesionál a kromě neustálé dřiny na tréninku musel před zítřejším titulovým zápasem shodit narychlo několik přebytečných kil. Zápasníci jsou za pár dní schopni shodit i 15 kilo přebytečné vody.

A tak je drastické shazování kil často pod dozorem profesionálů. Jednou z metod bylo napuštění horké vany s přídavkem soli, do které se ponořil. "V té vaně budu, dokud ze sebe ty čtyři kila nevypotím, jsem profík, zažil jsem už horší věci," řekl.

"Dělání váhy není sranda, ale já to dám, pro vás, moje fanoušky! Jste motor, kterej mě v těžkej chvílích žene dopředu. Díky všem, kdo jste při mně a držíte mi palce," napsal k fotografii, na které lze vidět, že mu nekonečné pocení vzalo veškerou sílu.

A povedlo se, po dlouhém mučení dosáhl Karlos požadované váhy a pyšní se životní formou. Poklonu a hodně štěstí do nadcházejícího boje o titul mu vysekaly nejen stovky fanoušků, ale také jeho snoubenka Lela Ceterová, která s ním prožívá každou životní událost. "Obdivuji tě. V tomhle jsi profík. Klobouk dolů, lásko," napsala.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy