Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Karlos Terminátor Vémola je zpět: Zvítězil a dal si hodně těžké předsevzetí

Karlos Terminátor Vémola je zpět: Zvítězil a dal si hodně těžké předsevzetí
Zdroj: Karlos Vémola archiv
+ Další fotografie
MMA
Karlos Terminátor Vémola (35) měl v poslední době pořádnou smůlu. Nejdříve musel na plánovanou operaci kolene a poté byl pozitivně testovaný na koronavirus. Nyní se prakticky po roce vrátil do klece Oktagonu. MMA bijec Nora Thomase Robertsena porazil ve třetím kole.

Terminátor Karlos Vémola nemá úplně šťastný rok. Nejdříve musel podstoupit operaci kolene. Poté byl pozitivní na koronavirus a aby toho nebylo málo, tak na povrch začala posakovat jeho krize ve vztahu s přítelkyní Lelou Ceterovou, se kterou má dceru Lili.

Karlos nutně potřeboval nějakou vzpruhu, aby se vše znova obrátilo v jeho prospěch. Naposledy se v kleci ukázal v listopadu v O2 aréně, kde ho dostal Attila Végh. Nora Thomase Robertsena porazil ve třetím kole.

V prvním kole skončil Robertsen na zádech po 65 vteřinách a už se z nich nezvedl. Ve druhém po jedenácti a ve třetím po dvaceti sekundách. Vítězství dodalo Karlosovi odvahu a dal si velmi těžké předsevzetí.

"A teď je na řadě Václav Mikulášek! To bude snadný zápas. Vyhraju v prvním kole technickým knockoutem (TKO). Jestli ne, pověsím rukavice na hřebík," řekl podle iDnes.cz Vémola.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

👍 I’m back! 🦁 Moc díky všem za podporu!

Příspěvek sdílený Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

Související články

Další články

Nejnovější kauzy