Karlos si po nakládačce od Kincla sype popel na hlavu: Měl jsem mu podat ruku, teď musím vyhrát, říká
Zápasník Karlos Vémola (38) se poctivě připravuje na víkendový zápas proti Lucasu Alsinovi, kterému se jinak přezdívá La Cobra. Po prohře s Patrikem Kinclem už nenechává nic náhodě a je přesvědčený, že tentokrát určitě vyhraje. V rozhovoru pro Oktagon MMA prozradil, co si o protihráči myslí, veřejnost ho totiž označila za slabý článek.
Karlose Vémolu čeká další důležitý zápas. O víkendu by měl nastoupit do Oktagonu MMA proti Lucasu Alsinovi alias Kobře. A přestože lidé zápasníka považují za slabý článek, tak Karlos své přípravy rozhodně nepodceňuje.
Karlos chce vyhrát za každou cenu
„Jak se jmenuje můj soupeř, ani pořádně nevím. Vím jen, že se mu říká Kobra. Lidi ho odsoudili, že je slabý soupeř. Na rozdíl od veřejnosti já ho nepodceňuji,“ řekl Karlos o svém soupeři v rozhovoru pro Oktagon a zároveň dodal, že je to na něho obrovský tlak a prostě musí vyhrát.
Karlos si už nyní dává velký pozor a přípravu na zápas nebere na lehkou váhu. Po prohře s Patrikem Kinclem, která ho dost semlela jak psychicky, tak i fyzicky, je odhodlaný vyhrát každý další souboj. Fanoušci i někteří sponzoři tehdy hlavně odsoudili jeho odchod po souboji, který podle nich nebyl na místě. Karlos totiž po zápase s Kinclem nepodal svému soupeři ruku, sbalil se a odešel hned po verdiktu rozhodčích. „Byla to velká chyba, ruku jsem mu měl podat. Ale v takhle vyhroceným zápase, pro mě i v tom šoku, to bylo poslední, na co jsem myslel,“ uznal svou chybu Karlos Vémola v podcastu fightcast.one.
Na takové věci si už ale dává pozor. O víkendu chce na Štvanici ukázat to nejlepší.
Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu
Související články

Krutá rána pro Vémolu. Jeho největvší soupeř sklízí velký úspěch, jemu se zatím hroutí život

Nečekané zastání pro zadrženého Vémolu: Muradov promluvil a kápl božskou

Odvetou s Karlosem Vémolou to nekončí: Marpa vyzývá miliarda lidí

Dojatý král Karlos: Schytal 156 ran a zlomenou ruku, výhru věnoval nemocnému Arniemu































































