Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Karlos se plácl přes kapsu: Lela Ceterová se chlubí růží ze zlata

Lela Ceterová dostala od Karlose růži ze zlata.
Zdroj: Archiv Lela Ceterová
+ Dalších 8 fotografií
přepych
O snoubenku MMA zápasníka Karlose Vémoly (35) Lelu Ceterovou (31), se kterou má dceru Lilinku, je postaráno jako o královnu. Po vztahové krizi, kterou úspěšně překonali, jí Karlos vyznává lásku a zahrnuje honosnými dárky, kterými se Lela občas pochlubí i svým fanouškům. Tentokrát od něj dostala k svátku růži z 24karátového zlata.

Půvabná snoubenka úspěšného MMA bijce Karlose Vémoly Lela Ceterová září štěstím. Jejich dceruška Lili roste jako z vody, nedávno Lelu Karlos požádal o ruku, zahrnuje ji láskou a lichotivými dárky jako na běžícím páse a tvoří tak rodinu jako z reklamy na štěstí.

Láska jako trám

Po krásném Valentýnu, kdy ji Karlos obdaroval náramkem Cartier, který si Lela vždy přála, pro ni tentokrát v den jejího svátku nachystal další dárek, kterým se vyznává láska a vášeň, a to v podobě rudé růže, kterou zdobí 24karátové zlato. "Dnes mám v českém kalendáři svátek a můj muž Karlos mě mile překvapil krásnými dárky a obzvlášť speciální růží z 24K zlata," pochlubila se Lela na svých sociálních sítích, kde ji její fanoušci ihned zahrnuli dalšími přáníčky.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy