Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Karlos s Lelou chytají čočku: To vám nevadí, že je ten lev kvůli vám zfetovaný, zuří fanoušci

+ Dalších 5 fotografií

Karlos Vémola a Lela Ceterová vyrazili na svatební cestu do ráje na zemi, na Mauricius. Namísto odpočinku a romantiky ve dvou si manželé užívají pořádné dobrodružství. Snídaně se žirafami nebo krmení krokodýlů? Karlos je ve svém živlu. Na Instagramu se dokonce pochlubil venčením lva - životní zážitek se ale náhle stal terčem ostré kritiky. “Fotit se se zfetovaným lvem? Gratuluju, velkej styl,” píší lidé. 

I když se svatba Karlose Vémoly a Lely Ceterové uskutečnila již v červenci loňského roku, na svatební cestu manželé vyrazili až nyní. Hrdličky se rozhodly prozkoumat krásy ostrova Mauricius, a jak se zdá, výpravu do exotického ráje na zemi si náramně užívají.

Svatební cestu pojali po svém

Žádná romantika ani válení na pláži! Manželé Vémolovi vyrazili napříč dobrodružství. Nejdříve se rozhodli pokořit ikonickou tamní horu Le Morne, posléze přišla na řadu ta pravá exotika. Snídaně se žirafami, krmení krokodýlů nebo venčení lva? Milovník zvířat Vémola je doslova ve svém živlu. Nic neuniká ani fanouškům, Karlos i Lela vše poctivě dokumentují na sociální sítě.

Zážitek se lvem fanoušky pobouřil

Není překvapením, že Karlose nejvíce nadchlo právě setkání s králem džungle. Fotka se lvem ale jeho fanoušky doslova rozzuřila. "Víš, že mu museli dát sedativa, aby se s vámi vyfotil?" nebo "Fotit se se zfetovaným lvem? Gratuluju, velkej styl," objevuje se pod příspěvkem.

Jiní manželům zase vytkli jejich nezodpovědnost: "Velký risk, máte malé děti. Stačí, když by se jen ohnal tlapou." Dvojice se ale nenechává rozhodit a svatební cestu si nenechává ničím zkazit. Připomeňte si jejich velkolepou veselku, na které nesměly chybět ani známé celebrity, ani redakce eXtra.cz. Novomanželé nám na svatbě poskytli rozhovor, který si můžete pustit v náhledovém videu.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy