Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Karlos pod náporem nepříjemných otázek Lely Ceterové: Slíbil jí víc dětí i větší dům. Cesta bude ale trnitá

Karlos Vémola se svou ženou Lelou, kterou podle všech dostupných důkazu zase nasadil parohy.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
Lela Show

Lela Show, aneb pořad influencerky s influencery, navštívil v sobotu překvapivý host. Pozvání moderátorky Lely Ceterové totiž přijal její manžel Karlos Vémola. Dvojice se rozpovídala nejen o nedávno uskutečněné svatební cestě, ale probrala také plány do budoucna. Karlos chce rozšířit rodinu, rád by prý dvojčátka!

Na úvod se Karlos Vémola předvedl jako skutečný gentleman. Své milé přinesl květinu a došlo i na sladký polibek. V sobotním dílu pořadu Lela Show se manželé rozpovídali o nedávné svatební cestě, řeč přišla i na Karlosův zdravotní stav a v neposlední řadě dvojice prozradila své plány do budoucna. Společným dílem se pochlubili také na sociálních sítích.

Karlos chce rozšířit rodinu, rád by dvojčátka

Karlos a Lela na sebe nemají tolik času, kolik by si přáli. Vémola jako MMA zápasník je totiž stále zaneprázdněný svou sportovní kariérou - má dva tréninky denně a s tím spojené i další aktivity, doma se téměř neukáže. Do budoucna to však hodlá změnit! Karlos si přeje rozšířit rodinu a chce si pořídit i větší palác.

"Chci mít větší dům s větší zahradou. S větším šatníkem pro mou ženu. Víc dětských pokojů, pak můžou být ještě dvojčátka. Budu muset zmlátit hodně lidí, abych ti mohl pořídit ten dreamhouse s jezerem a obrovskou zahradou," nechal se slyšet Karlos. Řeč na dvojčátka přišla opakovaně a určitě se tak nejednalo o pouhé výkřiky do tmy.

Rozšířit chce nejen rodinu, ale také svou menší zoo. Až se Karlos dostane do důchodu, jeho snem je, aby po velké zahradě pobíhali sloni a žirafy.


Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy