Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Exkluzivní fotky: Karlos a Lela poprvé po nevěře vyrazili mezi lidi, předvedli velké divadlo

+ Dalších 11 fotografií

Karlos Vémola a Lela spolu poprvé od začátku nemanželské aférky, kterou odhalilo eXtra.cz, vyrazili na veřejnost. A i když se dvojice na svých sociálních sítích tvářila, jako že je vše opět zalité sluncem, opak byl pravdou. Vše bylo jen divadýlko naoko. Ve skutečnosti Lela dorazila na akci bez manžela, poté se Karlos zastavil “na pokec” a po dvaceti minutách zase zmizel. Redakce extra.cz byla u toho a situaci monitorovala. 

Telenovela jménem Vémolovi nemá konce. Karlose a Lelu nerozdělila ani další kauza nevěry, která několik dní rezonuje napříč celým Českem, poté co ji odhalila redakce eXtra.cz. I když známý zápasník zas, znovu a pořád dokola své milé zahýbá, k čemuž existuje řada jasných důkazů, jejich lásku to kupodivu zatím nezničilo.

Karlos a Lela poprvé na veřejnosti

Jak zaznělo v Karlosově vyjádření na Instagramu: “Nás s Lelou to nerozdělí, my jsme silnej pár." Zdá se, že měl pravdu. Ale ne tak úplně. Karlos a Lela spolu poprvé od vzniku aféry, kdy se provalilo, že zápasník své manželce dlouhé 4 měsíce zahýbal s mladinkou Rikou Fane, vyrazili do společnosti. Manželé zavítali do pražského Sasazu při příležitosti konání akce Bloody Sexy Halloween.

Divadýlko naoko

Nebylo to však tak, jak mohli vidět lidé na jejich sociálních sítích. Z těch to působilo, jako že je vše zapomenuto a že Karlos a Lela si zkrátka užili příjemný večer ve vzájemné společnosti. Jenže ve skutečnosti se jednalo pouze o divadýlko naoko.

Lela dorazila do klubu jako první v doprovodu několika svých kamarádek. Karlos sice přišel také, ale se značným zpožděním a příliš dlouho se v klubu neohřál. Během zhruba dvaceti minut, které na místě strávil, došlo na společné focení, natáčení a označování na Instagramu. Mimo to ale spolu dvojice nekomunikovala. Před uskutečněním akce se Karlos chlubil, že je poslušný a ženě vyhoví. "Moje žena chce, ať jdu večer za princeznu, tak prostě půjdu za princeznu," tvářil se jako hodný manžel.

Karlos místo rychle opustil

Ovšem po necelé půlhodině se Karlos zdekoval. Nechal na místě Lele štos bankovek na útratu a ona zbytek večera strávila pouze se svými kamarádkami. S těmi pak, možná záměrně, provokovala, tančila a zkrátka vyhledávala pozornost. Je jisté, že ne vše je tak, jak vypadá, a Karlos se rozhodně nesnažil využít příležitosti, aby si to mohl u Lely vyžehlit. Ostatně podívejte se sami v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy