Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Karlík a továrna na čokoládu: Dětští herci se 15 let po natáčení změnili, takhle vypadají dnes

Karlík a továrna na čokoládu: Dětští herci se 15 let po natáčení změnili, takhle vypadají dnes
Zdroj: Warner Bros.
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Od natočení snímku Karlík a továrna na čokoládu uběhlo už dlouhých 15 let. Během natáčení prožívaly děti skutečnou radost - zatímco ve snímku se jim podařilo získat zlatý kupon, v realitě byly natolik výjimečné, že si je pro svůj film vybral režisér Tim Burton. Jak tyto děti vypadají dnes a komu se na hereckém poli stále daří?

Rodinný film Karlík a továrna na čokoládu se dočkal celosvětového úspěchu, a to především zásluhou pěti dětí, které společně s Johnnym Deppem (56) alias Willym Wonkou ztvárnili hlavní role. Jak se jim dnes daří a jak vypadají?

Freddie Highmore alias Karlík

Byl to právě roztomilý Karlík, který svým širokým úsměvem a modrýma očima oslovil spoustu lidí. Jeho představiteli Freddiemu Highmoreovi je dnes už 28 let a ve své herecké kariéře úspěšně pokračuje. Velkého úspěchu se dočkal seriál Batesův motel, v němž hrál Normana Batese. Aktuálně hraje hlavní roli v televizním seriálu Dobrý doktor, který si mezi diváky získal spoustu fanoušků.

Julia Winter alias Veruca

Jak rychle se objevila, tak rychle zase zmizela. Julia Winter, která si zahrála namyšlenou a rozmazlenou Verucu, zůstala herečkou jedné role. Podle zahraničních médií je z ní dnes doktorka ve Švédsku, zda je to pravda, ale není možné potvrdit. Bývalá herečka si totiž zrušila všechny profily na sociálních sítích.

Jordan Fry alias Miky

Jen málokdo zapomněl na chlapce, který svůj zlatý kupon v čokoládě našel jen díky znalostem matematiky a počítačů. Jordanovi Fryovi je dnes 26 let a vynakládá velké úsilí na to, aby byl hvězdou filmů a seriálů. Bohužel se mu nedaří tolik jako představiteli Karlíka. Od roku 2005 se objevil jen v pěti filmech, z toho poslední byl natočen v roce 2012. V letošním roce by měl ale ve filmu znovu zazářit, dostal totiž roli v komedii Byrd and the Bees. Musí se však nechat, že z něj vyrostl opravdu sympatický muž.

AnnaSophia Robb alias Fialka

Stejně jako Freddiemu Highmoreovi i AnněSophii Robb se velmi daří. Jde z jedné role do druhé, hraje ve filmech i seriálech a sem tam se objeví i jako modelka. Aktuálně ji seriáloví nadšenci mohou vídat v seriálu Odhalení, v němž dnes 26letá herečka hraje jednu z hlavních rolí. Září rovněž v seriálu Little Fires Everywhere, tudíž její kariéra je skutečná bohatá.

Philip Wiegratz alias Augustus

Pro Augusta byl vstup do čokoládovny splněním největšího snu, nakonec to byl ale právě on, kdo šel kvůli své nenasytnosti jako první z kola ven. Německý herec Philip Wiegratz zůstal jen dětským hercem a v dospělosti si zvolil úplně jiné povolání. Dnes je mu 27 let a živí se jako vývojář softwarů. Navíc také od dětství výrazně zhubl. Na proměnu jeho, ale i ostatních dětských herců se podívejte v galerii.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy