Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Karle Gotte, ONA SE VÁM VYSMÁLA! Alice vzkazuje zpěvákovi hodně drsná slova

Alice Kovácsová
Zdroj: Facebook
+ Dalších 17 fotografií
MISTR SE ZLOBÍ
Doteď dělal, jako by jemu ještě donedávna blízká duše Alice Kovácsová (52) vůbec neexistovala, teď se ale zdá, že se Karel Gott (79) nebo někdo, kdo za něj mluví, rozzlobil! Do své bývalé kámošky se pustil nebývale ostře. Co mu Alice vzkazuje?

„Doteď jsem mlčel, dál ale už nechci. K posedlému psychopatickému chování a mstivému jednání paní Kovácsové říkám jediné – pomalu, a jistě mě zabíjí…,“ poslal do Blesku své vyjádření Mistr.

To udělal pár dnů poté, co se jí podařilo za 1,2 milionu korun vydražit jeho obraz, čtvrt mega z výtěžku přitom poputuje na charitu k lékařům, kteří zpěváka zachránili při boji s rakovinou.

Co na to Alice?

Reakce Kovácsové, která alespoň s námi o svém bývalém mluvila jen s láskou, byla stručná. „Nezlobte se, ale nemám k tomu co říci. Myslím si, že si o tom udělá střízlivý úsudek každý soudný člověk sám,“ napsala nám.

„Zvláštní je, že se ozvali až po aukci. Ty peníze, které jdou do nemocnice, nijak nekomentují,“ přidala pak Alice.

Z jejích slov vyplývá, že má pochybnosti o tom, zda jsou to skutečně slova Karla Gotta. Za něj totiž většinou prohlášení do médií posílá tisková mluvčí, kamarádka manželky Slavíka Ivany Gottové.

Drží Ivana Karla v kleci?

Právě o Ivaně podle našich informací Alice v soukromí říká, že má strach, že drží jejího kamaráda ve zlaté kleci. „Je mi ho moc líto. Je obklopen jejími lidmi, bez nich nemůže udělat ani krok,“ tvrdila prý.

O Alici Kovácsové se říká, že byla dlouhá léta blízkou přítelkyní Karla Gotta. Někteří dokonce spekulují o tom, že za tím bylo i něco víc a že dokonce měli mít v Praze místo, kde se měli scházet i během manželství Karla s Ivanou.

Když se o tom Gottová (42) měla dozvědět, údajně celému tomuto přátelství učinila rychle přítrž.

Hra na city

Jen bývalí milenci ale vědí, jak to ve skutečnosti bylo. Každopádně i přátelé Alice, manželky swingového zpěváka Ondřeje Havelky, jsou k novým slovům Gotta skeptičtí.

„Nedivím se, že to Ivana s Karlem za tohle prohlášení v diskusích strašně schytávají. Působí divně. A je to velké hraní na city, aby se lidé začali na Alici zlobit, že ničí národní poklad. Směšné,“ myslí si jeden z nich.

Související články

Další články