Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Karin Babinská o manželovi Krajčovi a dětech: Jedno z těch tří je celý tatínek

+ Další 3 fotografie

Režisérka Karin Krajčo Babinská (48) už nejednou režírovala svého muže Richarda Krajča (45). Tentokrát manželé spolupracovali na zbrusu novém seriálu Gumy, který představili v rámci tiskové konference, na níž TV Nova uvedla podzimní projekty. V rozhovoru pro eXtra.cz Karin prozradila, jak se jí daří oddělit profesní a soukromý život a jestli už pozoruje, že se jejich děti vydají ve stopách svých slavných rodičů. 

Manželé na place

Pod taktovkou manželky herce a zpěváka Richarda Krajča režisérky Karin Babinské vznikl nový seriál Gumy, v němž si střihl hlavní roli její muž společně s Davidem Švehlíkem. Oba známí herci tvoří na prknech, co znamenají svět, dvojici už dlouhých 18 let, nikdy spolu ale nestáli před kamerou, což byla pro Karin velká výzva. Pro jejich komediální talent budou mít diváci možnost vidět je ve zcela jiném světle.

Vzhledem k tomu, že jsou Karin a Richard manželé, je nasnadě otázka, jak jim to spolu klape na place a jestli se jim daří oddělovat soukromý život od toho pracovního. "Pro mě je to normální. Beru to tak, že režíruju vynikajícího herce, kterým Richard bezpochyby je, a navíc se u toho dívám na milovaného člověka," prozradila Karin v rozhovoru pro eXtra.cz. "Jinak se k němu pracovně chovám jako ke komukoli jinému," dodala drobná blondýnka.

"Oba máme tu práci rádi a oběma se nám spolu dobře dělá," uvedla Krajčo Babinská s tím, že si práci s sebou berou i domů a tam o ní ještě diskutují. "Baví nás to a opravdu tou prací, kterou společně děláme, tak jí i společně žijeme," řekla a přiznala, že mají s Richardem opravdu štěstí, že mezi nimi kvůli práci k žádným třenicím nedochází.

Děti mají talent

Slavný manželský pár spolu vychovává tři děti. Dvě má Richard s Martinou Poulíčkovou a jedno má Karin z předchozího vztahu. Vnímají už, že by mohli jít potomci v jejich stopách? "Já si myslím, že malý Ríša by možná jednou mohl jít v našich stopách. Já v něm vidím obrovský herecký a komediální talent," prozradila pyšně režisérka. "Zatím ho ale spíš zajímá fotbal, ale že by chodil někam hrát divadlo nebo na dramatický kroužek, to ne," uvedla Karin.

Talent ve svém synovi vidí i jeho otec Richard Krajčo. "Zatím mají děti mnoho jiných aktivit, takže se ještě nevyprofilovaly. Nechávám to na nich, ale jeden velký herecký potenciál tam vidím," naznačil frontman kapely Kryštof před časem pro server Super.cz.

"Holčičky se zatím ubírají jinou cestou, ale nicméně já ty děti občas zneužiju a už mi hrály například v klipu k písni Vánoční od kapely Kryštof a teď si Jasmínka s Ríšou zahráli miniroličku," řekla Karin, která prý když má ve scénáři napsáno, že tam mají být děti, automaticky obsadí ty svoje. "Už jsem asi líná hledat někoho dalšího, tak už to tak sfouknu najednou."

I když mají ratolesti Karin a Richarda ještě dost času zjistit, jaká práce je bude bavit, nepatří jako rodiče k těm, kteří by je odrazovali od toho vydat se uměleckým směrem. "My jim můžeme dát určité varování a můžeme jim vysvětlit všechna úskalí, která to obnáší, ale že bychom je odrazovali, to si myslím, že ne," svěřila se režisérka se svým přístupem. "Jakmile se člověk do té profese zamiluje, ať už je jakákoli, pak už ho stejně nikdo nepřesvědčí, aby to nedělal," dodala.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy