Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Kariéru vyměnila za miminko, nyní ale potratila. Miss Kočendová prožívá nejhorší minuty v životě

Kariéru vyměnila za miminko, nyní ale potratila. Miss Kočendová prožívá nejhorší minuty v životě
Zdroj: Se souhlasem Natálie Kočendová
+ Dalších 5 fotografií
přišla o dítě
Zdrcující zpráva o nečekané ztrátě zasáhla rodinu i fanoušky. Miss Natálie Kočendové (20) a její partner Lukáš Vlačuha jsou otřeseni. Modelka miminku obětovala všechno. Maličký pro ni byl více než kariéra. Nyní je konec. V šestém měsíci těhotenství došlo k potratu. Kamarádi i neznámí lidé sympatické dvojici posílají vzkazy, že čas vše zahojí a jednou bude zase lépe. Smutek projevují například rapper Rytmus, podnikatelka Taťána Makarenko nebo královna plastik Eva Feuereislová.

Dnes oznámila Natálie Kočendová tragickou zprávu na svých sociálních sítích. V šestém měsíci těhotenství přišla o svého syna, kterého čekala s Lukášem Vlačuhou neboli Laky Royalem. Modelka také sdílela svou první a poslední fotografii s miminkem, které se mělo narodit za 3 měsíce. K partnerce se později přidal i její přítel, který zveřejnil snímek z ultrazvuku.

Řada lidí napsala partnerům srdceryvné vzkazy a podpořila je v těchto náročných chvílích. "Srdíčko moje, moc na vás myslím, jsi tak silná. Jsem tady pro tebe. Posílám sílu a energii," napsala miss Karolína Kopíncová, ke které se přidala i Taťána Makarenko: "Jsme s vámi. Posíláme sílu." Lítost vyjádřila i Veronika Kašáková, která sama očekává příchod dítěte. "Ach ne. Natálko milá, drž se. Posílám obětí, sílu a lásku vám všem. Jeho duše se k tobě vrátí, věř mi - navždy jste spojeni," vzkázala modelka. Upřímnou soustrast projevili také Eva Feuereislová alias Plastic Queen nebo Patrik Vrbovský neboli Rytmus (43).

Natálie pro svého zesnulého syna napsala dojemný vzkaz do nebe. „Navždy tady budeš s námi. Navždy budeš můj milovaný syn. Má fazolka. Takovou lásku a štěstí, jaké jsem zažívala šest měsíců s tebou, jsem nikdy nezažila. Nyní to vystřídala neskutečná bolest. Ztratila jsem kousek sebe,“ napsala Kočendová pod fotografií z nemocnice, kde drží chlapečka v rukou. „Dala bych vše za to, abych opět cítila tvé kopance a po porodu si tě mohla vzít zdravého domů,“ dodala v dojemném vzkazu. „Jsi ten nejkrásnější kluk. Jednou se tam nahoře potkáme. Miluji tě, moje malá lásko,“ ukončila truchlící Kočendová.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy