Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kariéra v troskách? Willa Smithe vyjde skandál draho, Netflix i Sony stahují herce z projektů

Will Smith dal  na Oscarech facku komikovi Chrisu Rockovi.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Nepříjemné důsledky

Lepanec ho přijde draho. Od kontroverzní facky na Oscarech, kterou vrazil herec Will Smith (53) komikovi Chrisu Rockovi (57), uběhl už týden. Ještě není přesně jasné, jaké dopady bude tato událost mít, ale už nyní se od Smithe distancuje plno společností. Netflix odsunul do pozadí snímek s ním v hlavní roli a společnost Sony také pozastavila film Mizerové 4, na který oblíbený Američan již dostal scénář, jak informoval The Hollywood Reporter.

Facka, kterou herec Will Smith vrazil komikovi Chrisu Rockovi na letošním udílení Oscarů, bude mít zřejmě ještě veliké důsledky. Nejenže Smith oficiálně rezignoval na členství v americké filmové akademii, ale začínají se k němu obracet zády i filmové společnosti.

Týden před slavnostním ceremoniálem ztratil snímek Fast and Loose od Netflixu režiséra Davida Leitche. Will Smith v něm měl ztvárnit hlavní roli. Místo toho se režisér Leitch přesunul k filmu Fall Guy s Ryanem Goslingem v hlavní roli. Po odchodu režiséra a oscarové facce však Netflix v tichosti odsunul snímek Fast and Loose do pozadí. Informace přinesl zahraniční web The Hollywood Reporter.

Pozastavují se další projekty

V postprodukci se nyní také nachází akční thriller Emancipation od společnosti Apple+. Debut byl naplánován na rok 2022, ale přesné datum vydání není známé. Apple to odmítl komentovat.

Také další film - Mizerové 4 - byl již v aktivním vývoji. Smith obdržel před udílením cen prvních čtyřicet stran scénáře, ale nyní bude film pozastaven, jak informoval již zmíněný web.

Facka za vtip na účet ženy

Facku si komik Chris Rock vysloužil od Willa Smithe za vtip na adresu Smithovy ženy Jady Pinkett Smith (50). Tu Rock přirovnal k holohlavé Demi Moore ve filmu G. I. Jane (1997). Jenže Jada trpí slopecií (tj. nemoc způsobující vypadávání vlasů, pozn. red.). Vtip se tak nesetkal u Smithů s velikým pochopením a následně došel herec na pódium a před obecenstvem vrazil komikovi facku. Za ni se sice následně omluvil, ale čin už nemůže vzít zpět.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy