Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KARIÉRA V OHROŽENÍ: Brutální přepadení Petry Kvitové. Má rozřezanou ruku! Dokáže se ještě vrátit na kurty?

Petra je nyní v péči lékařů.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Obrovský šok zažila během dnešního rána dvojnásobná grandslamová vítězka. Petru Kvitovou napadli pod záminkou odpočtu elektrické energie v jejím bytě. Zloděj tenistku pořezal na levé ruce, tudíž na té, ve které drží raketu. Panuje obava, aby útok nepřinesl konec její kariéry.

Vypadalo to na klidné ráno, dokud kolem deváté hodiny ranní nezazvonil u bytu Petry Kvitové (26) zvonek. Pachatel se prezentoval jako muž, který přišel zjistit odpočet elektrické energie. Následně mělo dojít k útoku na Kvitovou a pořezání její levé ruky.

Touto rukou přitom drží raketu a je to ruka, která ji živí. Zranění se má týkat i šlach, což je velký problém. Momentálně se nachází v péči lékařů a není jasné, jak rozsáhlé poškození utrpěla. Je ale jasné, že je v ohrožení její tenisová kariéra!

Už nyní je jisté, že nebude startovat na lednovém Hopman Cupu, v ohrožení je samozřejmě i úvodní grandslamový turnaj sezony Australian Open. Kvitová sice byla okradena o pouhých 5000 Kč, ovšem v reálu nejspíše přijde o daleko více.

Pokud by musela vynechat Australian Open, pak s jistotou přijde minimálně o milion korun, a to se počítá jen částka za to, že nastoupí do 1. kola! Petra měla pro příští sezonu velké cíle. Chtěla zpátky do desítky a bojovat o grandslamové tituly. Nyní je jasné, že tohle vše její sny může značně ohrozit.

PŘIPRAVUJEME DALŠÍ PODROBNOSTI, SLEDUJTE WEB EXTRA.CZ!

Související články

Další články