Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Kariéra Johnnyho Deppa je v troskách. Kvůli skandálu s domácím násilím přichází o jednu roli za druhou

herec Johnny Depp.
Zdroj: ShowPix
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
NAROZENINY

Oblíbený herec Johnny Depp se pomalu blíží k šedesátce. Zatímco na filmových plátnech exceluje, v osobním životě má za sebou pořádný malér. Nedávno ho totiž jeho exmanželka Amber Heard obvinila z domácího násilí, což potvrdil i soud. Po tomto skandálu od něj dalo ruce pryč i studio Warner Bros.

Herec Johnny Depp, který letos oslavil 58 let, se v dětství s rodinou často stěhoval. Jako malý se našel v hudbě, hrál na kytaru a založil i skupinu Kids. Ta byla také důvodem, proč odešel ze školy a nedokončil ji. Pak ale přišla změna a Depp zazářil před televizními kamerami.

Johnny Depp jako Jack Sparrow

Na svém kontě má desítky skvělých filmů. Obrovskou slávu mu přinesl fantasy snímek Střihoruký Edward, který vznikl pod taktovkou režiséra Tima Burtona. Společně se jim pracovalo skvěle, a tak nebylo divu, že se Depp objevil ještě v několika Burtonových filmech – Karlík a továrna na čokoládu, Mrtvá nevěsta či Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street.

Potom natočil oblíbenou sérii filmů Piráti z Karibiku, ve kterých Depp ztvárnil Jacka Sparrowa, jenž si získal miliony fanoušků po celém světě. Za své herecké výkony byl Johnny Depp několikrát nominován na Oscara a má i svou vlastní hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.

V soukromém životě už to herec tak slavné nemá. V osmdesátých letech byl ženatý s americkou herečkou Sherily Fenn. Poté byla jeho dlouholetou partnerkou zpěvačka a herečka Vanessa Paradis, se kterou má dceru Lily-Rose Melody a syna Johna Christophera. Po dlouhých čtrnácti letech se ale jejich vztah rozpadl.

Johnny Depp a domácí násilí

Další jeho osudovou ženou byla herečka a modelka Amber Heard, se kterou se seznámil při natáčení. Pár se vzal v roce 2015, jenže svazek netrval moc dlouho a na řadu přišel rozvod.

Pro Deppa se však dostavily i další nepříjemnosti. Amber Heard ho obvinila z domácího násilí a celý spor skončil až u soudu. Johnny Depp se zároveň soudil i s deníkem The Sun, který ho ve svých článcích označil za násilníka, ovšem tento soud herec prohrál.

Po tomto velkém skandálu s Deppem ukončilo spolupráci studio Warner Bros, a tak se slavný herec už neobjeví v pokračování filmové série Fantastická zvířata. Do role kouzelníka Grindewalda se tak převtělí někdo úplně nový.

Bez Deppa už bude také další pokračování Pirátů z Karibiku. Od herce totiž dalo ruce pryč i studio Disney, a kdo ví, kdo další se brzy přidá. Na Deppa se teď valí jeden problém za druhým.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy