Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kariéra, dítě a dokonalý vzhled jako pouhý sen? Modelka Aneta Sulek boří mýty o stereotypech

Kariéra, dítě a dokonalý vzhled jako pouhý sen? Modelka Aneta Sulek boří mýty o stereotypech
Zdroj: Aneta Sulek archiv / Regina Voronina
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Sympatická modelka, matka a podnikatelka v jednom Aneta Sulek (28) boří mýty o tom, že žena s dítětem nemůže být majitelkou perfektní postavy. Na sociálních sítích se zatím rozhlíží, ale moc dobře ví, na co nalákat své fanoušky. Aneta o modelingu snila již odmalička a v současné době si plní sen, ale procházka růžovým sadem to rozhodně není.

Osmadvacetiletá Aneta Sulek toho za svůj mladý život stihla již poměrně dost. Je matkou, byznysmenkou a v poslední době se snaží také prosadit jako modelka. Sympatická Aneta si je moc dobře vědoma toho, že modelingová branže je nekompromisní.

I přesto, že je Aneta již maminkou, tak mnozí by to na ní patrně vůbec nepoznali. Aneta pravidelně na svém těle dře a ví, že nic není zadarmo. Nejenom její zdravý styl života ji v minulosti dostal na titulku prestižního časopisu o jídle, ale také její prakticky dokonalá figura.

Kromě modelingu se Aneta snaží být úspěšnou podnikatelkou a dobrou mámou. V poslední době se začala velmi věnovat fitness a snaží se vybudovat na sociálních sítích základnu fanoušků, kterým s oblibou servíruje odvážnější snímky nejlépe z dovolené. Do galerie se můžete podívat na žhavé snímky modelky.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy