Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kariéra Amber Heard se po soudu s Deppem hroutí. Vypovídat má i Kate Moss

Amber Herad byla u soudu rozrušená.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
proces

Role herečky Amber Heard ve filmu Aquaman 2 byla omezena a bylo jí řečeno, že se nemůže zúčastnit filmového festivalu se zbytkem štábu. Heard doplácí na probíhající soudní proces mezi ní a jejím bývalým partnerem Johnnym Deppem. U soudu by měla podle BBC vypovídat také modelka Kate Moss, se kterou Depp dříve chodil.

Kariéra herečky Amber Heard je po rozchodu s hercem Johnnym Deppem a následných soudních tahanicích v troskách. Situaci neprospívá ani nynější ostře sledované soudní líčení bývalého manželského páru v USA.

Role Heard v nadcházejícím trháku Aquaman 2 byla ve srovnání s prvním návrhem scénáře omezena a po prvním filmu se jí podařilo vyjednat zvýšení platu pouze o 1 milion dolarů, řekla podle listu Daily Mirror u soudu expertka na zábavní průmysl Kathryn Arnold.

Na filmový festival nechoď

Pro srovnání Jason Momoa, který hraje titulního superhrdinu, měl svůj plat navýšen ze 4 milionů dolarů v prvním filmu až na 15 milionů dolarů v pokračování, tvrdí Arnold, kterou tým Heard zavolal jako svědkyni.

Arnold porotě řekla, že Heardová neměla „žádnou páku“, kterou by mohla použít ke zvýšení svého platu, protože „bojovala o udržení role“ po rozchodu s Deppem a při pokračující veřejné bitvě mezi nimi. Prozradila také, že Heard bylo řečeno, aby nechodila na filmový festival, kterého se zúčastnily všechny ostatní hvězdy Aquamana 2.

Arnold zaznamenala vzestupnou vlnu kariéry Heard, která dosáhla nejvyššího bodu díky své hlavní roli Mery ve filmu Aquaman z roku 2018. Tu Arnold popsala jako její „moment zrození hvězdy“.

Ale negativní postoj k Heard od jejího rozchodu s Deppem ztěžuje filmovým tvůrcům práci s ní. "Její svět ztichl, pokud jde o příležitosti," dodala Arnold s tím, že kromě malého nezávislého filmu další významné role nedostala. Expertka uvedla, že hereččina kombinovaná ztráta příjmů z filmu, televize a podpory se pohybuje mezi 45 až 50 miliony dolarů.

Za negativní reakce nenesu odpovědnost, tvrdí Depp

Při křížovém výslechu Arnold Deppův právník řekl, že herec „nenese žádnou odpovědnost“ za negativní kampaně na sociálních sítích, a pokud kampaně ovlivnily výdělky Heard, není to způsobeno Deppem.

Depp žaluje Heard za údajnou pomluvu kvůli článku, který napsala pro The Washington Post v roce 2018 a v němž uvedla, že se stala obětí domácího násilí. Mezi svědky, předvolanými k soudu, podle BBC nechybí ani britská supermodelka a bývalá Deppova přítelkyně Kate Moss. Vypovídat má ve prospěch Deppa.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy