Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Karen ze seriálu Krok za krokem slaví 44: Angela Watson má smůlu v lásce a žádné děti

Karen ze seriálu Krok za krokem slaví 44: Angela Watson má smůlu v lásce a žádné děti
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY
Angela Watson, která si zahrála naivní Karen Fosterovou v oblíbeném sitcomu Krok za krokem, dnes slaví už čtyřiačtyřicáté narozeniny. Stále však vypadá skvěle a je na ní vidět, že spoustu let strávila v modelingu. Její život ale nebyl vždy úplně jednoduchý. Hodně jí totiž zavařili vlastní rodiče, kvůli nimž přišla o pěkný balík peněz.

Angela Watson se narodila rodičům, kteří svůj život zasvětili farmaření. Do desíti let žila v Illinois a poté se se svou rodinou přestěhovala na Floridu. Už odmala ale bylo jasné, že z ní roste krásná slečna, a tak si Angela zahrála v řadě reklam a účastnila se několika soutěží krásy.

Angela Watson v seriálu Krok za krokem

Už jako malé se jí hodně dařilo, a tak se díky svým úspěchům a vydělaným penězům společně s rodiči přestěhovala do Los Angeles. Watson se následně pustila i do herectví a zahrála si v seriálu Davis Rules. A potom už přišel oblíbený komediální sitcom Krok za krokem, ve kterém ztvárnila nezapomenutelnou, krásnou, ale zároveň i velmi naivní Karen Fosterovou.

Karen se v seriálu objevovala od jeho počátku a vydržela v něm až do poslední, sedmé řady. Poté, co klapla poslední klapka, se Angela Watson vrátila zpět k modelingu a taky začala zpívat. Svou hereckou kariéru ale ještě neuzavřela a objevila se ve filmu Mladý pilot, který však diváky nijak zvlášť neoslnil.

Angela Watson se vdala a pomáhá ostatním

Díky její kariéře se může zdát, že Angela Watson po finanční stránce nikdy nestrádala, jenže opak je pravdou. Většinu jejích vydělaných peněz totiž utratili rodiče, kteří takto dokázali prošustrovat miliony dolarů.

Angela se proto rozhodla, že na základě své zkušenosti bude pomáhat i jiným. Stála tak u zrodu organizace Child Actors Supporting Themselves, která pomáhá dětským hercům a umělcům starat se o jejich finance. Nechtěla totiž, aby se její zkušenost opakovala i u dalších mladých herců, a aby léta jejich dřiny na place přišla vniveč.

Watson dnes slaví své 44. narozeniny. Děti však dosud nemá a poprvé se vdala až letos. Na konci února se jejím vyvoleným stal herec Brian Nahas, se kterým randí už dva roky. Pokusí se s ním ještě o své první dítě?

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy