Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Karel Voříšek exkluzivně: S manželem jsme zvažovali adopci i náhradní matku

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Exkluzivní rozhovor

Moderátor TV Prima Karel Voříšek (57) promluvil jak o téměř dvaceti letech po boku manžela Vladimíra Řepky, kterého si vzal v roce 2015 v Tibetu, tak i o tom, zda spolu plánují miminko. Nikdy neříkej nikdy, odpověděl nám moderátor v exkluzivním rozhovoru.

Partnera nepředěláte, máte, co jste koupili, říká Karel Voříšek

Jsme na představení pánské kosmetiky Koolman. Sám jste zmínil, že dárky velmi rád dostáváte. Jak je to s darováním? Dostává od vás váš manžel dárečky často?

Určitě. Umění je nejen dárky přijímat, krásná věc je i dárky kupovat. Jsme spolu už ale hodně dlouho, skoro dvacet let, takže je těžké neustále něco vymýšlet. Vláďa mě ale naštěstí občas inspiruje.

Jste spolu už téměř 20 let. Jak si udržet vztah tak dlouho?

To je těžká otázka, protože každému to funguje jinak. Napsal jsem o tom knížku Štěstí se dá naučit - Můj život bez strachů a bez rohlíků. Tam se recept na spokojený vztah snažím popsat. Já si myslím, že nejdůležitější věc je dobře si vybrat, to poznáte hned ze začátku. Potom toho člověka musíte začít okamžitě poznávat. Podle mě je ale nejdůležitější tolerance a umět si všechno říct. Vyjasněte si, co se vám nelíbí, ale nesnažte se toho druhého zbytečně předělávat. Řada lidí se snaží toho druhého předělat, ale to nejde. Co jste koupili, to máte.

Zvažovali jsme adopci, říká moderátor

Neuvažovali jste za těch skoro 20 let společného života o dítěti?

Zvažovali jsme adopci dítěte, i to, že bychom mohli najít třeba nějakou náhradní matku. Pak jsme si to ale rozmysleli, protože si myslíme, že pro nás dva to není cesta. I když nikdy neříkej nikdy. Máme to velké štěstí, že máme v rodině celkem pět dětí. Moje sestra má děti dvě, Janičku a Štefánka, Vládi bratr má tři děti, Tobíka, Kristýnku, Ninu, takže kolem sebe máme dětí neustále hodně a navíc jsou i různých věkových kategorií.

Děti tedy máte rád...

Určitě.

Naše úchylka? Opera

Zmínil jste knihu. Pracujete i na nějaké další?

Mám čtyři knihy: Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu, Osudová životních šansoniérů, Štěstí se dá naučit a Žij teď, ta je o cestě Indie a cestou za ajurvédou, poznáním života. V hlavě mám i pátou knihu, ale zatím o ní moc nemluvím, protože zatím zůstává pouze v hlavě.

Prozradíte nám nějaké z vašich hobby, kterým se věnujete, když zrovna nepíšete nebo nemoderujete? Třeba něco, co o vás ještě nikdo netuší?

Za dobu, co jsem na očích, že by o mně někdo ještě něco nevěděl? To se mi nezdá. Já obecně rád odpočívám, takže knížky, divadlo, s Vláďou milujeme operu. Naše úchylka je Puccini, Toscu jsme viděli v různých částech světa už nejméně pětadvacetkrát a není to číslo konečné. Dál sauna, bazén, odpočinek. Jsem víceméně letní typ.

Na čem teď aktuálně pracujete?

Aktuálně teď připravuji projekt, který se jmenuje Osobní terapeutická dílna, kde bych se chtěl vrátit k tomu, co jsem kdysi už dělal. To znamená fyzioterapie, psychoterapie, masáže a pomoc psychické stránce druhých.

Související články

Další články