Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Karel Šíp zaútočil na Miloše Zemana: Co moderátor o prezidentovi řekl?

Karel Šíp se obul do prezidenta.
Zdroj: archiv
kritika
V páteční Všechnopárty moderátor Karel Šíp tak trochu mezi řádky vyjádřil svůj postoj k českému prezidentu Zemanovi. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček si to vyložil jako drsný útok na hlavu státu a na Šípovi nenechal nit suchou. Karel Šíp ve své talk show na České televizi řekl, že by rád změnu a že je prezidentka Čaputová zdravá. To Jiřímu Ovčáčkovi stačilo k tomu, aby se do Šípa obul na svém Twitteru.

Prezidentův mluvčí si vyložil Šípovy (74) výroky jako zákeřnou kampaň proti hlavě státu. Proto se ihned po skončení pořadu nevybíravě vyjádřil k tomu, co si podle něho Karel Šíp dovolil.

"Všechnopárty, před chvílí. 'My bysme rádi změnu,' blekotá žulící se a celý zrůžovělý Karel Šíp o výběru prezidenta. 'Je zdravá,' komentuje slovenskou prezidentku a div se neplácá do kolen. ČST Praha nacpe své vlhké politické sny i do pátečního zábavního pořadu," stojí na Ovčáčkově Twitteru.

Karel Šíp ale není jediný, kdo to od prezidentova mluvčího takto schytal. Je obecně známo, že mu leží v žaludku i další osobnosti, jež proti Zemanovi (75) veřejně vystupují. Mezi ně patří spolek Milion chvilek pro demokracii v čele s Mikulášem Minářem Veřejně dává najevo i své nesympatie k podnikateli Zdeňku Bakalovi či Davidu Kollerovi V lásce nemá ani herce Jiřího Mádla nebo herečku Marthu Issovou.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy