Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Karel Šíp po smrti Náhlovského znovu mění svoji show: Představí se v nečekané roli

Karel Šíp: Kvůli úmrtí kamaráda Náhlovského opět mění svoji show
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
show

Smrt jeho dlouholetého kamaráda a kolegy Josefa Aloise Náhlovského znamenala pro Karla Šípa nutnost udělat změnu ve své show Minipárty, se kterou objížděli česká města. Šíp se proto rozhodl Náhlovského nahradit hercem Jiřím Bláhou. Nyní podle deníku Aha! udělal ještě jednu nečekanou změnu.

Náhlé úmrtí baviče Josefa Aloise Náhlovského zasáhlo v dubnu minulého roku celé Česko. Nejvíce však Karla Šípa, který s Náhlovským jezdil v rámci své show Minipárty po celé republice.

Karel Šíp bude v roli zpovídaného

Musel vyřešit, jestli a kým Náhlovského nahradit. „Nejdříve jsem si do měst, kam jsme měli jet s Pepíkem, pozval jako hosta herce Jiřího Bláhu. Fungovalo to bezvadně, ale když jsme naplánovali další turné pro letošní jaro, rozhodli jsme se to udělat naopak. On bude zpovídat mě,“ popsal Šíp pro deník Aha! „Těšíme se na to, máme před sebou dvacítku míst,“ dodal známý bavič s tím, že na každé zastávce na Náhlovského zavzpomíná. První zastávku bude jeho show s obměněným obsazením i koncepcí mít 15. února v Hořovicích.

Náhlovský se po své smrti objevil ještě v jednom videu. V absurdní grotesce Skoč na to! plné přisprostlých dvojsmyslů s narážkami na sex bavič představoval rybáře, který si telefonuje s kamarádem. Ten mu oznamuje, že o víkendu přijdou třicítky, a ptá se, jestli dorazí. „Nakonec proč ne? Mám sedět doma, nebo dělat třicítky?“ říká Náhlovský lehce oplzle s tím, že věří, že nic nechytne. Video je k dispozici na YouTube.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy