Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Karel Schwarzenberg (80) zkolaboval ve Sněmovně: Omdlel, když se zvedl od stolku

Karel Schwarzenberg zkolaboval ve Sněmovně.
Karel Schwarzenberg (80) dnes zkolaboval ve Sněmovně. Na místě podle informací eXtra.cz zasahovala záchranná služba. Schůze musela být na deset minut přerušena.

Poslanec za TOP 09 Karel Schwarzenberg (80) dnes zkolaboval ve Sněmovně. Na místo podle informací webu eXtra.cz zasahovala záchranná služba.

Kolaps osmdesátiletého politika na první pohled vypadal dramaticky. „Omdlel, když vstával od stolku. Pak se ale zase postavil. Odvezla ho záchranná služba,“ uvedl zdroj eXtra.cz.

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek všem přítomným poděkoval za empatii. „Karel už nám všem vynadal, že je v pořádku, ať ho necháme bejt," prohlásil se sněmovně.

Další spolustraníci toho o Schwarzenber­gových zdravotních potížích moc netuší. „Prostě omdlel. Nic víc zatím nevíme,“ řekl eXtra.cz poslanec Dominik Feri.

Karla Schwarzenberga trápí zúžená aorta a je léčen kvůli zvýšenému krevnímu tlaku. Sanitka ho převezla do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích, kde je nyní v péči lékařů.

Související články

Další články