Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Karel Janeček uspával děti a Lilia juchala na plese: Za svou ženou dorazil v noci a nehnul se ani na krok

+ Dalších 10 fotografií
Český ples si nenechala ujít ani Lilia Khousnoutdinova (31), která na společenskou akci oblékla nádherné šaty, ve kterých vypadala jako víla. Partner Karel Janeček (46) dorazil později, protože tentokrát uspával doma ratolesti. Lilia se celý večer dobře bavila a rozdávala úsměvy na všechny strany. Když Karel Janeček přispěchal za svojí láskou, nehnul se od ní už na krok.

Královna večera

Lilia Khousnoutdinova byla na České plese jednoznačně za královnu večera. Partnerka Karla Janečka (46) oblékla šaty od módní návrhářky Blanky Matragi a s dlouhou vlečkou vypadala jako víla. „Tohle je poprvé, co je mám na veřejnosti a mám z nich hroznou radost,“ řekla s úsměvem redakci eXtra.cz Lilia, kterou celou dobu hýřila dobrou náladou.

Lilia si na zdlouhavé přípravy vůbec nepotrpí. „Líčení, vlasy i šaty mi zabraly zhruba 42 minut,“ přiznala. „Já na zdlouhavé přípravy čas nemám. Nebo si ho spíše neudělám, takže je to vždycky last minute,“ dodala.

Karel Janeček nejdříve uspal děti a pak šel plesat

„Karel přijde spíše k půlnoci jako Popelka tentokrát, protože musí uspat děti respektive svého syna Yanise, kterého má tento víkend. Já ráda počkám a mezitím si zatančím. To není pro mě vůbec problém,“ řekla eXtra.cz Lilia.

Když Karel Janeček v pozdějších hodinách přispěchal za svojí láskou, nehnul se od ní už ani na krok a oba dva vypadli velmi zamilovaně. Na Českém plese se dražily šperky a jejich výtěžek putoval pro hendikepované děti. Karel Janeček se svojí ženou neotáleli a na dobrou věc přispěli 121 000 korun. Což je číslo, které má pro Karla Janečka symbolický význam.

Redaktorku oblékla: Kristianna Styling: Sam Dolce Hairstyling: Magic Hair

Související články

Další články