Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Karel Janeček s Lilií slavili narozeniny, měli k tomu jeden radostný důvod navíc

Karel Janeček s Lilií slavili narozeniny, měli k tomu jeden radostný důvod navíc
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
láska
Lilia Khousnoutdinova (32) uspořádala svému partnerovi Karlu Janečkovi (46) krásnou oslavu narozenin, které mají rodiče malé Isabelky ve zvyku slavit společně. Letos měla dvojice k radosti jeden důvod navíc. Velkolepá párty se konala na rozkvetlém Žofíně.

Oslava narozenin byla naplánována na 21. července, což byl samozřejmě záměr. Lilia Khousnoutdinova moc dobře ví, že je to jejího partnera matematika oblíbené číslo. Ta jako obvykle během párty vystřídala několikeré šaty, všechny byly v boho stylu a Lilia v nich působila jako víla, čemuž dodával na kráse květinový věneček na hlavě. Květinami byl ostatně obsypaný celý Žofín.

Večírek se protáhl do pozdních nočních hodin, protože tentokrát bylo o důvod víc narozeniny pořádně zapít.

"Byla to společná oslava mých narozenin a narozenin Lilie. Slavíme je takto dohromady. Letos se k tomu navíc přidal ještě jeden důvod k oslavě, a to je, že mám konečně za sebou rozvod s Mariem," vysvětlil eXtra.cz šťastný Janeček, kterému se nesmírně ulevilo.

Jediné, co Karla s Lilií mrzelo, že Mariem Mhadhbi neumožnila účast na oslavě synovi z Janečkova zkrachovalého manželství Yanisovi. Teď už se ale můžou Lilia a Karel směle vrhnout na přípravu svatby, která by se měla konat jak jinak než v roce 2021.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy