Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Karel Janeček na Českém lvu neovládl svoji vášeň: Zvedl svoji ženu a ta ukázala vše, co neměl nikdo vidět

Moc jim to spolu slušelo.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Miliardář Karel Janeček (44) se netají svým pestrým partnerským životem, ale manželství s černovláskou Mariem Mhadhbi (33) mu nyní evidentně klape. Takhle společně laškovali na předávání výročních filmových cen Český lev 2018. Oběma to moc slušelo, ale ohnivý Karel se neudržel a ukázal všem, jak si své ženy váží. Bohužel se z toho stalo menší faux pas.

Předávání prestižních filmových cen Český lev 2018 se nezúčastnili jenom herci a herečky, ale také významní lidé z jiných odvětví. Mezi ně patřil například Karel Janeček (44), který dorazil na galavečer v doprovodu své manželky Mariem Janeček.

Mariem vypadala opravdu úchvatně. I když nezvolila zrovna kdovíjak působivý model, tak po boku svého muže zářila. Oblékla si na sebe černé, jednoduché, krátké šaty, které lahodily její útlé postavě.

Stejně tak byly naprosto nepřehlédnutelné dlouhé nohy exotické krásky. Oba dva vypadali, že jsou opravdu šťastni a o žádné krizi nemůže být řeč. Miliardář Karel Janeček neukočíroval svoji vášeň a rozhodl se, že svou milovanou Mariem zvedne až do nebes.

Jenomže si nějak neuvědomil, že jeho žena má krátké šaty a svým počinem tak ukázal všechno, co mělo zůstat schované. Tak třeba si příště dá větší pozor. Hlavně ale, že byla sranda.

Související články

Další články