Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Karel Janeček jako český Don Juan: Tohle jsou všechny ženy kontroverzního miliardáře

Karel Janeček jako český Don Juan: Tohle jsou všechny ženy kontroverzního miliardáře
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
Miliardář Karel Janeček se nikdy netajil tím, že ho láká vztah s více ženami. Před žádnou ze svých žen se netajil tím, že má vedle nich ještě nějakou další. Jediná, která se to dost nešťastně dozvěděla byla lékárnice Jana Doleželová. A kdo všechno jsou vlastně Janáčkovy ženy?

Karel Janeček (44) je známý tím, že monogamii příliš neuznává. Za svůj život potkal řadu žen, kterého ho okouzlily, ale věrný jim být nedokázal. V poslední době to vypadalo, že se Janeček ve svých čtyřiačtyřiceti letech uklidnil.

Se svou poslední manželkou, Tunisankou Mariem Mhadhbi, má syna a z prvního manželství s Michaelou má dvě dcery, Amálii a Viktorii. I přesto se znovu zamiloval do éterické Lilie Khousnoutdinové. Ta před nedávnem přiznala, že s podnikatelem čeká dítě.

V roce 2014 si prožil kratičký románek na finále České Miss, kde se ukázal po boku rudovlasé Aleny. Karel Janeček celou dobu tvrdil, že jsou jen kamarádi, ale rozhodně se podle toho nechovali. V jednu chvíli dokonce došlo na polibek.

Na zámožného podnikatele si brousila zuby i Česká Miss 2004 Jana Doleželová (36). Jejich vztah byl růžový až do doby, kdy na Silvestra roku 2013 Janeček v živém rozhovoru přiznal, že se stýká ještě s jinou ženou.

To lékárnice už nevydýchala a s Janečkem se rozešla. Poté miliardář ještě nějakou chvíli udržoval vztah s blonďatou Markétou, se kterou byl šest let do doby, než potkal Janu Doleželovou.

Miliardář a bojovník proti korupci Karel Janeček se po rozchodu s lékárnicí Janou Doleželovou a Markétou dostavil na udělování cen Český lev s pohlednou mladičkou brunetkou. Zuzana Buriánková s ním prožila jen pár hezkých chvil a pak následoval konec.

Momentálně je Janeček doslova okouzlen kněžkou, která s ním čeká dítě. Lilia Khousnoutdinová se nechala slyšet, že si je moc dobře vědoma toho, co vztah s Janečkem obnáší. A přesto to s ním chce zkusit. Tak uvidíme, jak dlouho to téhle dvojici vydrží.

Související články

Další články