Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Karel Janeček a jeho ženy: Tuniskou manželku si vzal kvůli strachu z potratu

Zdroj: archiv
+ Dalších 26 fotografií
nátlak
Matematik a vizionář Karel Janeček (45) požádal o ruku svou kněžku lásky Liliu na cestách po Francii. Na tom by nebylo nic divného, mají spolu už roční dceru. Jenže Karel je pořád ještě ženatý s předchozí ženou Mariem, a navíc prohlásil, že s Lilií šlo o druhou žádost o ruku, což mnohým nesedělo. Karel, který má za sebou již dvě manželství, vše vysvětlil na svém Instagramu.

Karel Janeček (45), který potkal ženu svého života, prožívá neskutečně šťastné období. I když je ještě ženatý s tuniskou manželkou Mariem, neváhal pokleknout před svou Liliu v katedrále Máří Magdalény ve Francii. „Podruhé v životě jsem se rozhodl pevně spojit svůj život s nádhernou ženou. Před 21 lety (jaká to krásná shoda okolností!) jsem totiž žádal o ruku svou první úžasnou ženu Michaelu, které jsem za moc vděčný,“ napsal Janeček pod fotku z katedrály.

Tato věta však mnohým lidem neseděla, protože pro Karla půjde už o třetí manželství. V komentářích vše zmateným fanouškům vysvětlil. Na otázku zvídavé ženy, jestli s Mariem to byla svatba z lásky, Karel odpověděl: „Ano, ale o ruku jsem ji nežádal. Svatbu si ‚vyžádala‘.“

„Mariem jsem o ruku nežádal. Ji jsem si vzal, abych zachránil život svého syna,“ popsal tehdejší situaci miliardář. Druhou ženu Mariem si prý vzal jen z toho důvodu, aby nešla na potrat. To s Lilií je to úplně něco jiného… Jsme zvědaví, jestli tato zamilovaná dvojice stihne svatbu do roka a do dne. Jedinou překážkou se zdá být už jenom Janečkův protahující se rozvod.

Související články

Další články