Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Karel Gott zesnulou Janu Kocianovou miloval: Takhle to mezi nimi jiskřilo! VIDEO

+ Další 2 fotografie
Jana Kocianová (†72) podlehla rakovině, se kterou bojovala od roku 2014. V rodném Slovensku se prosadila i jako sólová zpěvačka, v Česku byla známá spíše jako někdejší vokalistka Karla Gotta (79). Takhle mu s Jitkou Zelenkovou (68) dělaly křoví.

Jana Kocianová spolu s Jitkou Zelenkovou dělala Karlu Gottovi v sedmdesátých letech vokalistku asi dva roky. Poté se vydala na sólovou dráhu, také doprovázela dvojici Julius Satinský – Milan Lasica.

V dobách intenzivní spolupráce byl do zpěvačky Gott zamilován, ona však jeho city neopětovala. „Karel byl hodně žádaný muž a taky krásný. Moc mi lichotilo, když jsem zjistila, že byl do mě zamilovaný,“ svěřila se před časem Jana Kocianová pro Aha! a dodala: „Já ale byla zamilovaná do někoho jiného, a tak to zůstalo navždy jen u platonické lásky.“

Na pódiu to ale mezi nimi dost jiskřilo. Nazpívali spolu a s Jitkou Zelenkovou řadu sedmdesátkových hitů jako Je krásné lásku dát, Kostky jsou vrženy, Nápad nebo Hudba není zlá.

Tento svět temperamentní Slovenka opustila o víkendu. „Nech Vám zostanú spomienky na Jankin úsmev, iskru v očiach, temperament, jej úžasný hlas a všetko krásne, čo naplno rozdávala. Jej pesničky tu zostávajú s nami, no pre ňu už si prišli z neba anjeli…“ píše se na jejích facebookových stránkách.

Související články

Další články