Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Karel Gott vzkazuje: Dceři Dominice jsem v Česku platil všechno já

+ Další 4 fotografie
EXKLUZIVNĚ
Dcery Karla Gotta (80) Dominika (46) a Lucie (30) daly svému tátovi k životnímu jubileu snad ten nejkrásnější dárek. Přijely navštívit jak svoji maminku, tak otce a to všechno během tří dnů. Karel Gott byl bezesporu potěšen návštěvou svých dcer a společně se ženou Ivanou Gottovou (43) zaplnili sociální sítě selfíčky. Navíc své dceři Dominice, která na tom není v současné době finančně nejlépe, sponzoroval letenky i hotel.

Při příležitosti osmdesátých narozenin Karla Gotta (80) ho přijely potěšit svojí přítomností jeho dvě dcery Dominika a Lucie. Dominika s sebou ještě vzala manžela Tima. Během tří krátkých dní stihli navštívit maminku i oslavence Gotta.

Na sociálních sítích se pak objevily fotky z malé rodinné oslavy, na kterých jsou obě Gottovy dcery i manželka Ivana Gottová. Před nějakou dobou se totiž hojně spekulovalo o tom, že vztahy mezi Dominikou a Ivanou jsou na bodě mrazu.

„Nebyl tedy důvod zakopávat válečnou sekeru. V rodině je vše v pořádku, to pouze některá bulvární média se snaží svými manipulativními články přesvědčit veřejnost o opaku,“ řekla eXtra.cz mluvčí zpěváka Aneta Stolzová.

Dominika Gottová má v současné době finanční potíže a portálu Blesk.cz se svěřila, že by ještě ráda v Česku zůstala, ale všechno je tady drahé. „Moc se těším, až se zase vrátím, bylo to tu moc fajn. Nejraději bych ještě chvíli zůstala, ale bohužel to nejde, hotely jsou drahé," řekla.

Karel Gott ovšem prostřednictvím své mluvčí eXtra.cz sdělil, že to bylo trochu jinak. „Karel Gott své dceři Dominice financoval jak hotel, tak letenky,“ řekla Aneta Stolzová. Dominika sice nedávno jisté drobnější rozpory naznačovala, ale hlavní je, že se všichni mají rádi a je jim společně dobře.

Mohlo by vás zajímat

Další články