Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Karel Gott slaví: Tohle je 10 osudových krásek, které neodolaly božskému Slavíkovi

Karel Gott slaví: Tohle je 10 osudových krásek, které neodolaly božskému Slavíkovi
Zdroj: archiv
+ Dalších 25 fotografií
ženy gotta
Karel Gott zítra slaví krásných osmdesát let. Božský Karel byl dlouhá léta idolem žen po celém světě, které byly schopny udělat téměř cokoliv, aby se dostaly do přízně několikanásobného Slavíka. O Karlovi je známo, že má slabost pro krásné ženy a velmi rád je v jejich přítomnosti. Podívejme se na deset žen, které Karla Gotta okouzlily.

1. Evelyna Steimarová

Románek spolu měli mezi roky 1962-63. Mámu herečky Anny Polívkové s Karlem seznámil zpěvák Milan Chladil. Zahrnoval ji dárky. „Brilianty, jak to dělá teď, to ale nebyly,“ směje se Steimarová.

2. Antonie Zacpalová

Máma jeho prvorozené dcery Dominiky se zpěvákem strávila jen jednu noc, ale do jeho života se zapsala nesmazatelně. O tom, že je těhotná, nevěděl, na potomka se přišel podívat až po půl roce.

3. Jitka Svobodová

Seznámili se na baru a byla z toho láska na dlouhých pět let. "Šla jsem si odskočit a na dámské toaletě se objevil Karel Gott (79). Podal mi číslo, ať mu zavolám," popisuje setkání. Nemohla si Karla vynachválit jako milence. Ale vztah skončil, když se dozvěděla o jeho druhé nemanželské dceři Lucii.

4. Iveta Kolářová

Máma jeho druhorozené dcery Lucie byla jeho fanynkou a dostala ho tím, když si šla pro podpis a zeptala se, jestli by ji i s kamarádkou hodil do Prahy. A z odvozu vznikl další levoboček. Ivetě pak koupil byt na Vinohradech.

5. Martina Zbořilová

Krásná brunetka chodila s Karlem dlouhých pět let. Láska by možná vydržela déle, kdyby Martina netlačila na pilu. Chtěla rodinu, o tom ale zpěvák nechtěl ani slyšet. Když se rozešli, odjela si léčit zlomené srdce do USA, kde se seznámila s nynějším manželem Milošem Formanem.

6. Manuela Pechová

S čokoládovou kráskou se seznámil na kanadské ambasádě. Brzy si padli do oka, a dokonce o své lásce měl nazpívat hit Kakaová. Jenže jednou Manuela odjela na dovolenou do Kanady a už se nevrátila. Zpěvák tak poprvé v životě zažil kopačky.

7. Ilona Hermová

Jako jediná tvrdí, že ho nemilovala a se sexem dost otálela. Nakonec toho nelitovala, když mu podlehla. „Je něžný, pozorný a záleží mu na tom, jak se to ženě líbí.“

8. Marika Sörösová

Vypadalo to, že ho sexy blondýnka nakonec dožene k oltáři, snažila se o to, co jí síly stačily. Ale nakonec Karel z hodně žárlivého vztahu po dvou letech utekl. Marika jako útěchu dostala bavorák, šperky a vilu u Karlíku za Prahou.

9. Taťána Smutná

Byl to krátký, ale o to intenzivnější vztah. Karel Táně pomohl nejvíc v době, kdy jí zemřela maminka. „Karel mě psychicky podržel a ze všech lidí na světě mi nejvíc pomohl.“ Jenže vášeň opadla a rozešli se.

10. Ivana Macháčková

Jediná žena, která dostala Slavíka k oltáři. Karel si zdravotní sestru vzal za ženu v roce 2008 v Las Vegas. Porodila mu dvě dcerky Charlottu a Nelly.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy