Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Karel Gott si vychoval nástupkyni: Dcera Charlottka (13) kráčí v tatínkových šlépějích

Karel Gott si vychoval nástupkyni: Dcera Charlottka (13) kráčí v tatínkových šlépějích
Zdroj: Profimedia, se souhlasem Supraphon
+ Dalších 15 fotografií
Gottův odkaz
Když řekneme, že Karel Gott (†80) myslel před odchodem na večnost na všechno, nebudeme daleko od pravdy. Mistr je sice nenahraditelný, jeho odkaz ale bude dál žít nejenom prostřednictvím jeho písní. O ty nové s podpisem jména Gott se postará zpěvákova dcerka Charlotte Ella (13), která má už teď dveře šoubyznysu rozraženy dokořán!

Srdce nehasnou není jen dojemná písnička, kterou se Karel Gott (80) rozloučil s milovanou rodinou. Je to i vstupenka pro dceru Charlotte (13) do světa šoubyznysu.

"Na Charlottce je poznat, že zpívá velmi ráda a v projevu je hotová zpěvačka. Nemá žádné problémy, přijde, dobře se připraví a odzpívá to,“ řekl Gott webu idnes.cz.

Duet s tatínkem přitom není první zkušenost Charlotte se zpěvem. Ještě předtím nazpívali písničky k filmům Anděl Páně 2 a Když draka bolí hlava. Za sebou má i účinkování v muzikálech Mata Hari nebo Antoinetta - královna Francie. Ani tím však výčet dovednost Gottovy třináctileté dcery nekončí, Charlotte se velmi zdatně věnuje i dabingu.

Ani mladší Nelly neostrouhá

Nemůže tak být pochyb, že jméno Gott bude české kultuře vládnout dál. A nezajistí to pouze písně Mistra, ale i jeho nadané dcery, která je bez nadsázky jeho jedinou nástupkyní.

Zoufat si nemusí ani mladší Nelly Sofie, která se však může pochlubit spíš pohybovými dovednostmi než těmi pěveckými. Coby šikovná tanečníce to rovněž jednou dotáhne daleko.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy