Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Karel Gott se setkal s dalajlamou: „Je mi ctí a velmi si toho vážím!“

Karel Gott byl ze setkání opravdu nadšený!
Karlu Gottovi se dostalo velké cti. V rámci konference Forum 20000 se mohl setkat s dalajlámou. O své dojmy se poté podělil se svými fanoušky na svém facebookovém profilu.

Zpěváku Karlu Gottovi se dostalo nebývalé cti. Jeho Svatost dalajlama se při návštěvě České republiky setkal s řadou politiků, přišla ho přivítat široká veřejnost na Hradčanské náměstí v Praze a mimo jiné se přivítal i se zpěvákem Karlem Gottem.

Obě vážené osobnosti spolu krátce promluvily před zahájením veřejné přednášky v pražské Lucerně.

Na svém facebookovém profilu pak zpěvák celé setkání okomentoval těmito slovy:

„Moji milí příznivci, rád bych se s vámi podělil o mimořádný zážitek, kterého se mi dostalo během dnešního setkání s Jeho Svatostí dalajlamou. Jsem vděčný za příval nové energie a vážím si chvil, jež naší rodině věnoval. Má ve svém konání naši plnou podporu. Přeji Jeho Svatosti i všem Tibeťanům více pochopení a soucitu všech dobrých lidí.“

Karel Gott není ovšem jedinou českou celebritou, která se s dalajlamou setkala. V pondělí mu na Hradčanském náměstí zazpívaly Aneta Langerová a Lenka Dusilová.

Mohlo by vás zajímat

Další články